Дорогоцінна есенція J’adore L’Or

13 Авг, 2014

Дорогоцінна есенція J'adore L'Or

  «J’adore L’Or содзан згідно з традиціями майстерності Будинку Dior».

J’adore, легендарний аромат Dior, сяє сьогодні дорогоцінним блиском металів. Франсуа Демаші (François Demachy), Парфюмер Будинку Dior, витягнув зі своєї нової зустрічі з ароматом його квінтесенцію і створив Есенцію Духів (Essence de Parfum).

Для створення такого рівня елітної парфумерії використовуються первинні компоненти самого виняткової якості, і це ставить J’adore L’Or в один ряд з творіннями вискокой моди Dior. Тільки тут дорогоцінним шовках і вишивкам ручної роботи відповідають рідкісні компоненти, відібрані самим ретельним чином. Процес розробки і створення цього аромату в чомусь схоже виготовленню сукні для колекції Високої Моди.

Дві грані — Висока Мода і Висока Парфуми — Проявилися з самого заснування Дому. Крстіан Діор назавжди увійде в історію як Кутюр’є-Парфюмер.

J’adore L’Or, Essence de Parfum

Цей аромат — нове солодке занурення в первозданну, сповнену золотом ванну і повернення до витворення одвічно пов’язаної з ним парфумерної легенди.

Натхненний J’adore, Франсуа Демаші придумав новий аромат, такий же рідкісний, як і сам дорогоцінний метал: починаючи з вибору первинних компонентів і до композиції, від текстури до кольору духів.

Олічается високою концентрацією новий аромат є у вищому сенсі есенції Духів. І якщо з початком епохи Нового Стилю в колекціях Кутюр Dior щедро використовуються найдорожчі відрізи (80 метрів тканин для спідниці костюма «Бар» стали воістину легендарними!), Цього разу найпрекрасніші матерії в достатку зібрані в композиції J’adore L’Or. Унікальна текстура духів винятковою концентрації лягає на шкіру як атласний шовк. Насичений відтінок цього найсолодшого нектару нагадує колір золота.

Найцінніші первинні компоненти створюють гармонію аромату J’adore L’Or. Перебуваючи в постійному пошуку найблагородніших інгредієнтів, гарантів найвищої якості парфумерії Dior, Франсуа Демаші вибрав Абсолю Травневої Троянди (Столістная, centifolia) і Абсолю Жасміна (Крупоноцветний, grandiflorum), отримані з квітів, зібраних на полях Грасса.

Для створення J’adore L’Or використовувалася знаходиться в ексклюзивному розпорядженні Будинку Dior продукція квіткових плантацій маєтки Domaine de Manon, сімейного підприємства вже в третьому поколінні. Тут змогли зберегти традиції високоякісного культивування, при якому дотримується дбайливе ставлення до землі, а колір Жасміна і Рози продовжують збирати вручну.

Шлейф аромату виливає солодкі і чарівні ноти Абсолю Бобов Тонка і ніжне хтивість Абсолю таїтянських Ванілі. Пачулі, сльози ладанника і амброві ноти додають аромату східний характер, «Роблять його більш насиченим», — додає Франсуа Демаші. У вищій ступеня автентичний, новий J’adore відрізняється вишуканим, багатим і ще більш дорогоцінним ароматом.

Версія Essence de Parfum блискучим чином доповнює пейзаж ароматів гами J’adore, великої класики Будинку Dior.

Нове мистецтво створення флакона

Силует нового флакона зберігає емблематічность риси J’adore, при цьому його форма у вигляді амфори стає більш вагомою, велічіственно підносячись на дорогоцінному цоколі з масивного скла. Вставлена ​​в оправу перлина пробочки немов відокремлена від флакона, акцентуючи його вишуканий профіль.

Придумане Джоном Гальяно (John Galliano) прикраса шийки флакона в стилі кольє Масаї постає в новій інтерпретації під авторством Кутюр’є.

Дорогоцінна золота нитка прикрашає вінець флакона, підкреслюючи його легендарність.

Вся упаковка J’adore L’Or виконана вручну, як данина традиціям, властивим Високої Парфумерії.

Було очевидним, що коробочка для флакона повинна нести на собі коди Будинку Dior. Вона виконана з білої гранульованої паперу, на якому золотими літерами викарбовано: Dior.

Уже в сорокові роки Крістіан Діор наполягав на тому, щоб парфумерія Будинки оформлялася елегантно і просто «Білої етикеткою з буквами і окантовкою, виконаними в золоті».

Ціна — 5467 руб.

Похожие темы