Dove відкриває правду про мило

Dove відкриває правду про мило

01 Окт, 2014

  Сформовані переваги російських жінок про засоби очищення шкіри можуть суперечити їх прагненню до здоровою і красивою шкірі. Такий висновок, якого дійшли учасники круглого столу «Чиста і красива шкіра: ілюзія чи реальність?».

31 березня в культурно-діловому центрі «Садиба-Центр» відбулося засідання круглого столу на тему «Чиста і красива шкіра: ілюзія чи реальність?». Ініціатором круглого столу став міжнародний бренд Dove, визнаний експерт в галузі засобів по догляду за шкірою і волоссям для жінок, а учасниками — провідні російські фахівці в області косметології, дерматології та хімії. Одним з головних аспектів обговорення були видимі і невидимі наслідки очищення шкіри за допомогою традиційних засобів — звичайного лужного мила і жорсткої води — для краси і здоров’я шкіри.

Чистота із звичайним милом: видимі і невидимі наслідки

Учасники круглого столу відзначили, що сформовані переваги при виборі засобу для чищення у російських жінок часто суперечать їхньому прагненню мати здорову і красиву шкіру: звичайне лужне мило сприяє порушенню рівня зволоження шкіри, а при взаємодії з жорсткою водою утворює на шкірі невидимий нерозчинний наліт. Це, в свою чергу, призводить до сухості і «стягнутості» шкіри, і, як результат, до передчасного старіння і появи зморшок.

Стереотипи проти краси шкіри

Учасники круглого столу дійшли важливого висновку про те, що у росіянок існують певні помилки з приводу очищення шкіри: те, що ми приймаємо за доказ чистоти шкіри, насправді є однією з причин її передчасного в’янення. Так, за даними опитування РОМИР третина російських жінок (32%) як «ознак чистоти» вибрали відчуття «стягнутості» шкіри, а кожна четверта росіянка (26%) назвала сухість шкіри. Ще 18% респондентів як асоціації з чистотою шкіри вибрали «Скрип при терті».

З точки зору фахівців, всі перераховані ознаки говорять не про чистоту шкіри, а про те, що засіб для очищення шкіри підібрано неправильно.

Зона ризику для краси і молодості шкіри

Провідна круглого столу Катерина Одинцова припустила, що можна спробувати оцінити «зону ризику» впливу жорсткої води і звичайного мила на шкіру росіянок. Дані опитування РОМИР і експерти дали невтішну відповідь: 68% жінок воліють очищати шкіру милом, і майже 60% регіонів Росії відрізняє підвищена жорсткість води. «Жорстка вода, що містить велику кількість солей кальцію і магнію, характерна для водопровідної води більшості російських регіонів, у тому числі і для Москви», — підтвердив Валерій Мачигіним.

Чи є вихід?

Dove відкриває правду про мило

В якості можливої ​​альтернативи, тобто «мила без мила», фахівці компанії «Юнілівер Україна» назвали крем-мило Dove, яке на ¼ складається зі зволожуючого крему і тому не тільки не викликає відчуттів сухості і «стягнутості», а, навпаки, діє м’яко і зволожує шкіру вже на етапі очищення. Шкіра залишається більш гладкою і м’якою на дотик, без відчуттів сухості і «скрипу», які асоціюються з чистотою при використанні звичайного мила.

Експерти круглого столу також підтвердили: численними незалежними дослідженнями доведено, що крем-мило Dove ефективно зволожує і очищає, але при цьому впливає на шкіру м’якше, ніж звичайне мило.

Похожие темы