Dr Pierre Ricaud Інноваційні методи відновлення пружності шкіри

13 Авг, 2014

Dr Pierre Ricaud Інноваційні методи відновлення пружності шкіри

З роками вікові ознаки стають більш видимими. Природні процеси регенерації та захисту шкіри погіршуються. Шкіра вже не може виробляти клітини колагену і гіалуронової кислоти в колишньому обсязі, і вона стає менш пружною. В результаті з’являються зморшки, і риси обличчя стають менш виразними. Компанія Dr. Pierre Ricaud представляє ефективне рішення проблеми втрати пружності шкіри — інноваційний засіб Intervention Collagene.

З роками вікові ознаки стають більш видимими. Природні процеси регенерації та захисту шкіри погіршуються. Шкіра вже не може виробляти клітини колагену і гіалуронової кислоти в колишньому обсязі, і вона становітсВозможно, формат цієї картинки не підтримується браузером.я менш пружною. В результаті з’являються зморшки, і риси обличчя стають менш виразними.

Попередити перші ознаки старіння шкіри і повернути їй пружність Вам допоможе інноваційний засіб Intervention Collagene від Dr. Pierre Ricaud. Крем — Ліфтинг Пружність шкіри Intervention Collagene створений на основі новітніх методів естетичної дерма косметології. У результаті його застосування шкіра стає більш пружною, а риси і контур обличчя — більш чіткими.

Наукові дослідження лабораторій Dr. Pierre Ricaud показали, що при втраті пружності шкіри, найбільш ефективним рішенням є відновлення і активація природних компонентів шкіри: колагену і гіалуронової кислоти. Унікальна формула Крему — ліфтинг Intervention Collagene, завдяки вмісту в ній активним комплексам Acti — Collagene і Pro — Acide Hyaluronique, на сьогоднішній день являє собою найбільш ефективне наукове вирішення проблеми втрати пружності шкіри. Комплекс Acti-Collagène®, контролюючи весь цикл життя колагену, сприяє відновленню дерми, посилаючи біологічний сигнал, який активізує фібропласти для вироблення нового колагену, такого необхідного для пружності шкіри. В результаті, мережа підтримують волокон зміцнюється. Активний комплекс Pro — Acide Hyaluronique стимулює природний процес синтезу гіалуронової кислоти, відновлюючи шкіру зсередини. Овал обличчя стає чіткіше, шкіра стає більш пружною і гладенькою. Крем — Ліфтинг Intervention Collagene містить поживне масло каріте і рослинний сквален, які дарують шкірі відчуття комфорту відразу після нанесення засобу.

Ефективність засобу Intervention Collagene була доведена численними дослідженнями, в яких взяли участь понад 230 жінок. Вони використовували Крем — Ліфтинг протягом 4х тижнів два рази на день: вранці і ввечері. Дослідження показали, що після 4х тижнів застосування до шкіри повертається тонус на 86%, пружність збільшується на 83%, зморшки розгладжуються на 67%, шкіра підтягується на 63%.

Похожие темы