Дженніфер Лопес у фотосесії для Gillette Venus

Дженніфер Лопес у фотосесії для Gillette Venus

27 Окт, 2014

  У лютому 2011 року Дженніфер Лопес стала міжнародним послом бренду Gillette Venus.

Божественна історія Дженніфер

— Коли Дженніфер Лопес відчуває себе богинею?

— Особисто для мене це пов’язано з безліччю різних речей. Я відчуваю себе Богинею, коли я проводжу час зі своєю сім’єю, дітьми, коли бачу їх посмішки, дивлюся в їхні очі, насолоджуюся кожною секундою, проведеної з ними. Я відчуваю себе дуже, дуже могутньої завдяки любові, яку ми поділяємо.

Я відчуваю себе Богинею, коли я творю, створюю свою музику, відчуваю чарівництво цього моменту. Коли я співаю, граю в кіно або танцюю, тому що я дійсно люблю і вмію насолоджуватися процесом творчості і тим, що він народжує в мені. Все це робить мене дуже сильною і щасливою. Коли я на сцені і відчуваю справжню зв’язок з аудиторією. Коли глядачі щасливі, кожен відмінно проводить час, і в повітрі з’являється та сама, невимовна енергія, я відчуваю, що Богиня в мені досягає піку своєї сили.

Я відчуваю це, навіть займаючись рутинними щоденними справами, коли у мене з’являється можливість розслабитися і відпочити від косметики, зачісок і нарядів. Коли я вдома, готую вечерю і збираюся його з’їсти. Коли не треба турбуватися про те, чи правильно я їм. Коли я проводжу час з подружками, обговорюючи чоловіків, і те, якими дурними вони бувають і як вони люблять виставляти нас — жінок, справжніми агресорами.

У всі ці моменти, коли я відчуваю зв’язок зі своїм внутрішнім світом, коли я задоволена собою і відчуваю внутрішню гармонію. Ось коли я відчуваю себе справжньою богинею.

Більше 40 мільйонів жінок у всьому світі щодня відчувають себе справжніми богинями, натхненні Gillette Venus — неперевершеним експертом в області жіночого гоління. Venus Embrace — вершина еволюції бритв Venus. Її 5 тонких лез, оточені спеціальною стрічкою для кращого ковзання, ідеально повторюють всі вигини твого тіла, залишаючи шкіру неперевершено гладкою.

Для кращого результату використовуйте бритву Venus Embrace в парі з гелем для гоління Satin Care з екстрактом авокадо.

Похожие темы