Ефект лазера від Clinique

14 Авг, 2014

  Постійний вплив на наш організм різних зовнішніх агресорів — від ультрафіолетового випромінювання і забрудненого навколишнього середовища до стресів — порушує вироблення колагену і еластину в шкірі, що з часом призводить до утворення зморшок і складок, порушує тон шкіри. Саме передове на сьогоднішній день рішення для пошкодженої шкіри? Омолоджуючі лазерні процедури в кабінеті дерматолога. Але ціна такого рішення досить висока — як для вашого гаманця, так і для шкіри, якої потрібно чимало часу для відновлення.

Clinique представляє Repairwear Laser Focus Wrinkle & amp; UV Damage Corrector — сироватку омолоджуючого дії, яка працює цілодобово, розгладжуючи зморшки і складки і усуваючи наслідки пошкоджень шкіри УФ-випромінюванням. Ця формула забезпечує результати, порівнянні з результатами медичного лазера. Всього три краплі Clinique Repairwear Laser Focus Wrinkle & amp; UV Damage Corrector двічі на день, і через 12 тижнів ви побачите 63% від розгладжує зморшки ефекту лазера.

Усуває сліди пошкоджень УФ-випромінюванням

Ультрафіолетове випромінювання і раніше залишається головною причиною передчасного старіння шкіри. Сонячні промені проникають глибоко в шкіру і ушкоджують ДНК клітин, порушуючи тим самим процес відновлення шкіри.

Високоактивний комплекс з трьох запатентованих відновлюють ферментів допомагає шкірі усунути сліди пошкоджень, викликаних УФ-випромінюванням. Ця технологія стала результатом 20-річних клінічних випробувань молекулярних систем розподілу, за допомогою яких інгредієнти проникають глибоко в шкіру і борються з помітними слідами травм попередніх років.

Поліпептидна технологія розгладження зморшок

Високоактивний пептидний комплекс підвищує вироблення колагену і захищає колагенові волокна за допомогою спеціальних інгредієнтів. Шкіра стає більш пружною, зморшки і складки — менш помітними. Цю сироватку можна наносити на все обличчя і навколо очей. Вона ефективно розгладжує і пом’якшує помітні зморшки під очима.

Захист від вільних радикалів

Ця сироватка також захищає шкіру за допомогою спеціальних інгредієнтів, таких, як вітаміни С і Е, ерготионеїн і екстракт гранатового соку, які борються з вільними радикалами і запобігають пошкодження шкіри.

Перевірено на алергію. 100% без ароматів. Не містить жиру. Протестовано дерматологами. Протестовано офтальмологами. Не викликає акне.

Підходить для шкіри будь-якого типу і віку. Наносьте вранці та ввечері на все обличчя і під очі після відповідної 3-Ступінчастої Системи догляду за шкірою.

Repairwear Laser Focus Wrinkle & amp; UV Damage Corrector у продажу з листопада 2010.

Залиште свою думку про новинку в Рейтингу косметики

Похожие темы