Ефірні масла в косметології

Ефірні масла в косметології

09 Окт, 2014

Ефірні масла в косметології

  Вийшло у світ посібник для лікарів «Ефірні масла в косметології» під редакцією доктора медичних наук, професора Корсуна В.Ф. У посібнику представлені дані щодо практичного використання фітокомпозицій ефірних масел. Показана їх висока терапевтична ефективність при жирній і проблемній шкірі, вікових змінах на шкірі, целюліті, розтяжках. Особливу увагу автори приділяють рідкісним і цінним оліям: маслу ванілі і ефірному маслу бджолиного воску, які входять до композиції косметичних масел HEFESTI Olive Oil PLUS.

Рідкісні масла дуже часто фальсифікують, видаючи синтетичні аналоги за натуральноен масло. Тому слід особливо ретельно ставитися до вибору косметичного продукту. Інформація для порівняння: промисловим шляхом отримана ваніль коштує 30 євро за кілограм і має стійкий запах, який практично не змінюється з часом, але негативно впливає на організм і може викликати ракові захворювання. Натуральна ваніль, яка коштує 500-700 євро, має тонкий аромат, позитивно впливає на шкіру і на організм в цілому, активізує біолектріческую енергію в клітинах, тобто запускає природні фізіологічні процеси в клітинах шкіри.

Масло ванілі має безліч властивостей: заспокоює, пригнічує нервову напругу, сприяє розслабленню після напруженого дня, знімає тривожний стан, нервове напруження, а також підвищує еластичність шкіри, зволожує її, знімає запалення, має відбілюючим ефектом, надає матирующее дію на шкіру, запобігає передчасному старінню шкіри. Сприятливо впливає на суху, чутливу, зрілу, роздратовану і запалену шкіру.

Нарівні з цінних маслом ванілі виступає ефірне масло бджолиного воску — дуже цінне біологічно активна речовина. У своєму складі вона має більш 300 корисних речовин. Бджолиний віск є натуральним продуктом, має бактерицидну властивість. Він чудово всмоктується через шкіру, одночасно сприяє проникненню в шкіру інших корисних речовин, покращує структуру шкіри, пом’якшує її, омолоджує, відновлює, покращує її еластичність.

Завдяки своїм унікальним властивостям, приємному аромату бджолиний віск використовується в косметології та парфумерії. Бджолиний віск є природним консервантом. Тому косметичні засоби, до складу яких він входить, не потребують хімічних добавках, що сприяють довгому зберіганню. Це дуже рідкісне і цінне масло. Для отримання 5 кг ефірного масла потрібно переробити тонну бджолиного воску, тому ефірна олія бджолиного воску не поступається таким дорогим оліям, як масло ванілі, жасмину, троянди.

Найбільш ефективні засоби, до яких входять натуральні рідкісні ефірні масла.

Похожие темы