Ексклюзивна косметика від зоряного дієтолога Маргарити Корольової

08 Дек, 2014

Ексклюзивна косметика від зоряного дієтолога Маргарити Корольової

  Керівник клініки естетичної медицини Маргарита Корольова — без сумніву, самий відомий дієтолог Росії. Авторська система корекції фігури, розроблена їй, уже багато років користується популярністю у бізнесменів, політиків і зірок вітчизняного шоу-бізнесу. «З нею худнуть зірки» — саме так звучить підзаголовок її першої книги «Легкий шлях до стрункості = схуднути назавжди!», Яка вийшла на численні прохання читачів в 2009 році і стала абсолютним бестселером в книжкових магазинах країни.

Сьогодні Маргарита Корольова являє ексклюзивну серію косметики Margarita Biarritz, розроблену спеціально для людей, що скидають вагу. Інноваційне рішення цієї лінії — «підтягування шкіри зсередини» — досягається завдяки використанню результатів останніх досліджень європейських вчених в галузі активних косметичних комплексів рослинного походження, помножених на досвід і знання Маргарити Корольової, яка вже понад 20 років професійно займається питаннями зниження ваги і нехірургічній корекції фігури.

На думку Маргарити Корольової, головною тактикою догляду за шкірою при схудненні має стати вплив, спрямований на вирішення основних проблем, які виникають при втраті ваги — це зниження тонусу шкіри, «обвисання», більш виразне прояв зморшок, можлива поява розтяжок і загострення шкірної чутливості.

«Клієнтами мого центру естетичної медицини за ці роки стали сотні чоловіків і жінок. З досвіду я знаю, що програма зниження ваги повинна включати в себе не тільки зміни в харчуванні та збільшення фізичного навантаження, а й особливий догляд за шкірою, адже основні проблеми, з якими при схудненні стикаються як жінки, так і чоловіки — це втрата пружності та еластичності шкіри. Саме для людей, що скидають вагу, ми створили унікальну лінію косметики Margarita Biarritz. Її формули були розроблені нами у співпраці з французькою лабораторією краси Bioware. Дія косметики Margarita Biarritz засноване на принципі «Підтягування шкіри зсередини». Завдяки активним рослинним екстрактам і унікальному запатентованому комплексу Марго + косметика Margarita Biarritz допомагає підвищити тонус шкіри, її пружність і збільшити її опірність стресових факторів навколишнього середовища », — зазначає Маргарита Корольова.

Спеціальний активний інгредієнт серії «Margarita Biarritz» — екстракт рослинних стовбурних клітин, виділених з морського фенхеля (крітмум морського) за оригінальною запатентованою технологією. Завдяки своєму унікальному хімічному складу він захищає клітини шкіри від окислювального стресу, нормалізує процеси її оновлення і протидіє появі вогнищ з посиленою пігметаціей, допомагаючи досягти більш рівномірного тону шкіри.

Морський фенхель являє собою дивний адаптаційний феномен: його коріння занурені в морську безодню, а верхня, надземна, частина завжди піддається численним негативним впливам вітру і ультрафіолету, до яких він прекрасно пристосований! Саме тому екстракт його стовбурових клітин можна назвати справжнім концентратом рослинної життєвої енергії. Він містить колосальний набір корисних компонентів і при цьому абсолютно вільний від будь-яких забруднень навколишнього середовища, розчинників та консервантів і не має токсичну дію на клітини шкіри людини.

Другий спеціальний інгредієнт серії «Margarita Biarritz» — унікальний комплекс «Марго +», який об’єднує в собі 3 активних компоненти рослинного походження: екстракт масляного кресса (Для поліпшення щільності і пружності шкіри), гіалуронову кислоту 2-х типів: З високим і низьким молекулярною вагою (для оптимального зволоження і загоєння шкіри) і натуральні воску з оливкової олії (Для відновлення і оберігання шкіри від передчасного старіння).

Унікальна формула комплексу «Margarita Biarritz» була розроблена спільно з французькою лабораторією BIOWARE (Париж), лідером європейського косметичного ринку з більш ніж 250-річною історією. Лабораторія відома своїм унікальним досвідом у розробці формули, виробництві, а також маркетингу косметичних засобів. Провідні вчені BIOWARE стояли біля витоків розробки серій Precision для Chanel, Carita, Payot, ROC, Neutrogena, Evian Affinity та інших. Глибокі практичні та теоретичні знання, помножені на новітні технологічні рішення є запорукою успіху косметичних проектів.

У прем’єрну серію «Margarita Biarritz» увійшли п’ять косметичних продуктів. Це активний крем для догляду за шкірою, який призначений для застосування як жінками, так і чоловіками. Крім того, у жіночій уходной лінії представлені Ліфтинг-крем для денного догляду, Збагачений флюїд для вечірнього догляду та Відновлюючий крем для догляду за шкірою повік, в чоловічій лінії представлені Крем-гель для догляду за шкірою обличчя.

Похожие темы