Експресскрасота в мегаполісі

18 Фев, 2015

Експресскрасота в мегаполісі

  29 вересня в ТЦ Метрополіс експрес-студія з плетіння коcічек «Вуаля» провела майстер-клас під назвою «Експрес-краса в мегаполісі». Майстер-клас був присвячений 6 місяців успішної роботи мережі салонів «Вуаля».

Французи кажуть, що «жінка починається з голови». Акуратна і стильна зачіска — невід’ємна частина іміджу будь-якої сучасної жінки. Однак для підтримки цієї зачіски жінкам потрібно досить багато часу. При цьому саме часу нам всім так часто не вистачає.

У сучасному світі, де кожна хвилина на рахунку, стають все більш актуальними експрес-послуги. Чи можна повністю перетворити свою зачіску за кілька хвилин? За 5 хвилин перетворити свою голову в твір перукарського мистецтва? Надати своєму вигляду стильної, яскравість і ефектність?

«Так!» — Відповідають майстри мережі експрес-студій з плетіння косичок «Вуаля». 29-го вересня вони провели спеціальний майстер-клас під назвою «Експрес-краса в мегаполісі», на якому показали всім учасникам, які дива може зробити за 5 хвилин професійний перукар.

Майстри «Вуаля» створюють фантазійні зачіски на основі грецьких і французьких кіс; на майстер-класі вони продемонстрували самі різні зачіски — від скромних повсякденних до елегантних ділових і фантастичних ексклюзивних зачісок для особливо урочистих випадків. Особливо варто відзначити дитячі зачіски — то стильні, то кумедні, але при цьому незмінно красиві й ефектні. Створення будь-якої зачіски займало не більше 5 хвилин. Ведуча майстер-класу Евеліна Бледанс невтомно захоплюватися різноманітністю зачісок і швидкістю роботи майстрів «Вуаля».

Засновник і власник бізнесу Ірина Рєпіна зазначила: «Наші споживачі поступово звикають до того, що зачіска з кіс — це універсальне рішення. Воно підходить і для ділової зустрічі, і для романтичної вечері, і для зустрічі з однокласниками, і для походу в театр, і для пафосного урочистості … Ми зламали стереотип про те, що французькі та грецькі коси — це довго і складно. Тому у нас все більше постійних клієнтів різного віку — від 5-ти до 50-ти років, — чому ми дуже раді ».

«Вуаля» вибрала своєю метою допомогу жінкам мегаполісу в їх прагненні завжди виглядати прекрасно. «Вуаля» знає секрет того, як стати стильною — і дуже швидко. Як кажуть французи: «Вуаля — і все готово!»

Похожие темы