Еліксир молодості і краси в дарах моря

04 Мар, 2015

  Море, здоров’я, тонус і краса — поняття вже нероздільні, які сприймаються нами апріорі, не вимагаючи доказів. Ми відпочиваємо на морських курортах, включаємо в раціон морепродукти і морську сіль, балуємо себе таласотерапією та іншими салонним СПА-процедурами. А косметика на основі морських водоростей вважається однією з найефективніших у боротьбі з целюлітом і старінням шкіри, при цьому вона зміцнює нігті і волосся. Давайте розберемося, чому косметичні засоби з дарами моря так корисні і дієві?

Водорості: комора корисних елементів

У міфах і легендах морські русалки завжди молоді, красиві і граціозні. Думаєте, це тільки казки? У них є і раціональне зерно, підтверджене науковими дослідженнями.

Морська вода містить в собі практично всю таблицю Менделєєва і здатна позбавляти організм від багатьох проблем, особливо це стосується нашої шкіри, волосся і нігтів, які безпосередньо взаємодіють з мікро- і макроелементами моря при купанні або нанесенні косметичних засобів.

Але найдивовижніші відкриття чекали вчених, коли вони зайнялися вивченням морських водоростей. Виявилося, що морська рослинність здатна активно накопичувати корисні речовини. Для прикладу, 1 кг водоростей містить стільки ж йоду, міді, кадмію, магнію і цинку, скільки і 10 тонн морської води. Те саме, тільки в різних пропорціях, відноситься до всіх активних елементів, корисним для нашого організму.

Зрозуміло, сучасна косметологія не могла не скористатися таким подарунком природи. Косметика на основі морських водоростей вважається однією з найефективніших в боротьбі з целюлітом

і старінням шкіри, при цьому вона зміцнює нігті і волосся.

І пояснюється це не тільки наявністю великої кількості корисних компонентів. Важливо ще, щоб ці речовини досягли своєї мети. Адже якщо випити кілька крапель йоду або посипати себе магнієвим порошком, це аж ніяк не означає, що ваш організм збагатиться названими мікроелементами. Водорості ж містять корисні хімічні інгредієнти в легко засвоюються людським організмом стані.

Більш того, водорості наділені здатністю активно повертати накопичені корисні речовини, а хіміко-біологічний склад водорослевих клітин близький складу клітин людини. Ось чому активні інгредієнти екстрактів морських водоростей можуть легко проникати в глибокі шари шкірного покриву.

Ніякої екстракт наземної рослинності не володіє подібними властивостями. Тому ефірні масла і витяжки рослин в основному використовуються в якості допоміжних інгредієнтів в косметиці на основі водоростей, як підсилювачі впливу основних компонентів.

GUAM: косметика з водоростей нового покоління

Еліксир молодості і краси в дарах моря

Відкрити унікальні можливості гармонії рослинних і водоростевих екстрактів для вашого тонусу і перетворення дозволяють кошти для професійного і домашнього догляду косметичної лінії GUAM.

Наприклад, гаряча антицелюлітна

маска GUAM. Її основу складає екстракт однойменних водоростей і комплекс фітоекстракту та ефірних масел.

Принцип дії маски для гарячого обгортання такий. Екстракт хвоща розігріває шкіру, посилюючи мікроциркуляцію крові і даючи можливість активним компонентам водоростей досягати глибоких шарів шкірного покриву, де розташовуються целюлітні відкладення. Екстракт кінського каштана зміцнює судини, а масла лимона і материнки тонізують шкіру і також беруть участь в процесі розщеплення жирів.

Таким чином, виходить комплексний вплив — видалення целюліту та оздоровлення шкіри.

Однак для людей з порушеннями роботи серця і судин гарячі обгортання протипоказані. Тому для них розроблена спеціальна холодна формула антицеллюлитной маски GUAM. Принцип дії та склад той же, тільки в якості охолоджувача сюди доданий ментол.

Третім популярним косметичним засобом марки GUAM є крем нічний з розігріваються ефектом лінії FANGO. Він часто використовується в тих випадках, коли часу на повноцінні обгортання або СПА-процедури не вистачає. Крім екстрактів водоростей крем містить багато рослинних масел і фітоекстракту, які викликають ефект омолодження.

Косметичні засоби на основі морських водоростей і в домашніх умовах демонструють комплексність впливу, а також різноманітність варіантів застосування. Іншими словами, вам не потрібно змінювати свій життєвий уклад, вишукуючи час на доглядають процедури.

Весна і літо — вельми вимоглива до нашої зовнішності і фігурі час. З косметикою з водоростей GUAM ваше перетворення буде більш легким, приємним і комфортним!

Подробиці на сайті guam.ru.

На правах реклами

Похожие темы