Estee Lauder представляє Advanced Night Repair

14 Авг, 2014

  У далекому 1982 Este Lauder стала першою косметичною маркою, що представила на ринку унікальне революційне нічний засіб в категорії восстановителей, перевернуло уявлення жінок про шкіру і про догляд за нею. Склад Night Repair був суперінновацонним і безпрограшним — він відповідав за відновлення пошкоджених клітин та їх «лагодження» під час сну. Лабораторія Este Lauder перша визначила фундаментальна відмінність між природним старінням шкіри і передчасним старінням внаслідок пошкодження ДНК, а також про значущість здатності шкіри до самовідновлення на генному рівні.

Сьогодні завдяки передовим науковим розробкам науково-дослідного центру Estée Lauder в області генетичного старіння з’явилася унікальна технологія нічного відновлення клітин. Новий універсальний комплекс Advanced Night Repair запускає і підтримує синхронний і безпрецедентно тривалий процес самовідновлення клітин у нічний час завдяки революційній технології Chronolux ™. На додаток запатентована технологія AGT (Алкіл-гуанін-трансфераза) допомагає нейтралізувати пошкодження через забруднень і шкідливого впливу навколишнього середовища (в основному шкідливих токсичних і хімічних речовин).

Advanced Night Repair активізує функцію самовідновлення клітин шкіри трьома різними способами.

Синхронізація відновлення:

Оновлений склад сироватки прискорює відновлювальний процес в клітинах, необхідний для їх нормальної життєдіяльності. Ексклюзивна технологія Chronolux ™ максимально підтримує функцію природного синхронного самовідновлення клітин, що значно продовжує їх життєвий цикл. З часом від видимих ​​ознак старіння — зморшок і пігментації — не залишається й сліду!

Всебічне відновлення від шкідливого впливу навколишнього середовища:

При використанні щодня на ніч сироватка відновлює пошкодження, викликані сукупністю всіх основних факторів екологічної агресії: Ультрафіолету, диму, забруднень, озону, а також емоційного стресу.

Захист і зволоження:

Передова суміш з найпотужніших антиоксидантів плюс незамінна гіалуронова кислота — Природний «магніт для вологи» — працюють разом, створюючи ідеальні умови для самозахисту і самовідновлення клітин шкіри. Новітній склад надійно оберігає майбутнє вашої шкіри, нейтралізуючи до 90% вільних радикалів перш, ніж вони атакують клітини.

Використання:

Кілька крапель сироватки Advanced Night Repair наносяться ввечері на очищену шкіру обличчя і шиї перед нанесенням зволожуючого крему. Саме вночі відбувається найбільш інтенсивне відновлення пошкоджених клітин на рівні ДНК.

Універсальний відновлює комплекс Advanced Night Repair перевірений дерматологами і офтальмологами, не викликає появи прищів, не містить ароматів і підходить для будь-якого типу шкіри. Запатентований до 2017 року.

Похожие темы