Estee Lauder представляє Blue Dahlia і Pure Color

09 Дек, 2014

Estee Lauder представляє Blue Dahlia і Pure Color

  Представляємо нову колекцію макіяжу сезону осінь-зима 2010 Blue Dahlia Pure Color Collection: димчасті очі, мерехтливі губи, яскраві нігті. Це перша колекція, створена новим креативним директором з макіяжу Estee Lauder Томом Пешо, який черпав натхнення в дивовижних витворах модельєра Дерека Лема на показі колекції осінь-зима 2010. Яскравий енергійний образ, створений Томом, як не можна краще відображає назва колекції Дерека Лема Myth of the West. Втілені в макіяжі фантазійні мотиви колекції Лема вражають уяву буйством фарб. З новою колекцією макіяжу Тома Пешо, до якої також входять два нових продукти для губ, можна створити два фантастичних авангардних образу з ексцентричним гламурним акцентом. У цій неймовірно спокусливою колекції хвилюючий макіяж очей в синіх і вінтажно-лілових відтінках виступає на першому плані, в той час як губи мерехтять ледь вловимим ягідно-рожевим блиском, а нігті глибокого синього або лілового кольору завершують образ.

Палетки тіней Pure Color EyeShadow Palettes холодних відтінків Blue Dahlia і Surreal Violet містять в собі неймовірний містичний мікс кольору, в якому таїться загадковий театральний світ з його яскравими фарбами, що вражають уяву. Вишукана золота упаковка з великим вензелем підкреслює розкіш колекції. Кожна палетка містить п’ять зачаровують відтінків різної текстури, поєднуючи які можна створювати різні спокусливі образи. Змішуючи різні відтінки і текстури, ви також можете варіювати інтенсивність кольору.

Косметика для створення образу Blue Dahlia

Косметика для створення образу Surreal Violet

Обличчям нової колекції стала знаменита модель Хіларі Роду.

Нова колекція тіней Pure Color

Estee Lauder і креативний директор по макіяжу Том Пешо змінюють уявлення про колір з новою приголомшливою колекцією тіней для неймовірно чуттєвого макіяжу очей. Стійкі пігменти, тьмяніє формула і чотири різні текстури в поєднанні з багатими насиченими відтінками дозволяють створювати різні неповторні образи. Будь то нейтральний макіяж або яскравий виразний образ, ця вишукана колекція вражає уяву неймовірно розкішним кольором і відображає актуальні тенденції в макіяжі. Пориньте в чарівний світ кольору, насолоджуючись багатими відтінками

Нова колекція блисків для губ Pure Color

Прославлений візажист і креативний директор по макіяжу Estee Lauder Том Пешо розкриває секрети професійного макіяжу у своїй першої іменної колекції блисків для губ Pure Color. Нова колекція блисків — це ідеальний альянс стилю і краси. Шість модних відтінків для створення будь-якого образу з модного подіуму: від авангардного гламуру до природної жіночності. Універсальна палітра і можливість варіювати інтенсивність кольору від напівпрозорого до насиченого.

Похожие темы