Estee Lauder представляє Hydrationist

18 Авг, 2014

Estee Lauder представляє Hydrationist

  Чи знаєте ви, що зневоднена шкіра набагато більш схильна передчасного старіння? Практично всі ознаки старіння є прямим наслідком нестачі вологи в наших клітинах. Безперервне тривале зволоження — один з найнадійніших способів зберегти шкіру здоровою, молодою і пружною. Простіше кажучи, наша шкіра, як і всі живі організми, повністю залежить від кількості споживаної вологи, регулюючої всі життєво необхідні процеси. Без води шкіра просто не здатна чинити опір зовнішньому негативному впливу і коригувати ознаки передчасного старіння. За результатами дослідження & quot; Вимірювання віку & quot; (Age Measurement), проведеного науково-дослідним центром Este Lauder, майже всі маркери віку: дрібні і глибокі зморшки, в’ялість і сухість — виникають саме через зневоднення.

Як же запобігти передчасному старінню шкіри, викликане зневодненого? Найпотужніше зволожуючий засіб на сьогоднішній день — крем Hydrationist від Estée Lauder. Він здатний миттєво наситити вологою на 24 години навіть саму зневоднену шкіру завдяки входить до його складу нової ексклюзивної біоміметичні воді. При тривалому використанні унікальний підтримуючий зволожуючий комплекс ™ на основі возрождающего рослинного екстракту зберігає оптимальний баланс зволоженості. З часом він допомагає відновлювати і накопичувати запас внутрішньої вологи, що забезпечує довготривалий зволожуючий ефект — шкіра виглядає молодою, пружною і підтягнутою.

Глибоке зволоження:

Hydrationist миттєво поповнює запас вологи на 24 години! Багаторівневе зволоження та відновлення ідеального балансу зволоженості відбувається завдяки новій ексклюзивній біоміметичні воді, що володіє унікальними властивостями: здатністю проникати в глибинні шари шкіри, активізувати аргінази, а також багатим мінеральним складом.

Результати: шкіра стає гладкою, м’якою, як ніколи раніше. Зневоднена шкіра миттєво отримує запас вологи, що зберігається протягом 24 годин, а рівень зволоженості підвищується на 81%! Зморшки розгладжуються на очах.

Тривале зволоження

Новий зволожуючий крем Hydrationist містить ексклюзивний підтримуючий зволожуючий комплекс ™, що сполучає в собі потужні зволожуючі і стимулюючі інгредієнти, які допомагають шкірі створювати і зберігати свій власний природний запас вологи і підтримувати захисний бар’єр.

Комплекс включає в себе відроджує рослинний екстракт (хаберлея родопських), суміш ліпідів, що зміцнюють захисний бар’єр, а також трехалозу — природний цукор, що міститься в клітинах шкіри.

Результати: зволожуючий бар’єр шкіри зміцнюється на 50% всього після 4 тижнів щоденного використання, а здатність шкіри залишатися зволоженою протягом 24 годин значно підвищується вже після першого застосування. Стійкий бар’єр і постійно поповнюється запас вологи допомагають шкірі боротися з появою передчасних ознак старіння.

Незабутній аромат:

Пізнавана нота м’якого корала з узбережжя Мадагаскару в серці аромату крему.

Hydrationist присмачена чудовим ароматом морських водоростей і свіжого озону, а соковиті грейпфрут, тангерін і груша додають неперевершеною свіжості. Зелені ноти гіацинта, білої лілії, прозорою троянди, сандалу і мускусу чудово піднімають настрій і заряджають енергією на весь день.

Застосування:

Наноситься ранком і ввечері на очищену шкіру після відновлювальної сироватки. Не викликає появи прищів, пройшов офтальмологічний і дерматологічекій контроль.

Похожие темы