Estee Lauder представляє твердий блиск Pure Color

15 Авг, 2014

Estee Lauder представляє твердий блиск Pure Color

  Глибоке зволоження, чіткий контур і неймовірний блиск ваших губ!

Приголомшливе сяйво, соковиті відтінки і вражаючий обсяг — тепер все це в одній витонченої упаковці. Представляємо новий твердий блиск Pure Color від Estēe Lauder — Чарівний, неймовірно комфортний, створює обсяг і дарує незрівнянний блиск вашим губам.

Унікальна оптична технологія 3D Optic Pearl з мікрочастинками светоотражающего перлів візуально додає об’єм — Губи виглядають чуттєвими і спокусливими. Завдяки спеціально розробленому пом’якшувальному компоненту Maxi-Lip, кремова текстура твердого блиску неймовірно насичена і дарує тривале відчуття зволоженості і свіжості.

Багата зволожуючими компонентами текстура миттєво тане на губах, а колірна палітра твердих блисків Pure Color пропонує найширший спектр прозорих і напівпрозорих перламутрових відтінків.

Унікальні інгредієнти

До складу твердого блиску Pure Color входить коктейль з двох унікальних перламутрових інгредієнтів, які розсіюють світло таким чином, що губи виглядають сяючими і об’ємними.

Ексклюзивна технологія 3D Optic Pearl від Estēe Lauder забезпечує губам насичений блиск і неймовірний об’єм. У той час як до складу звичайних блисків входять двомірні плоскі перламутрові частинки, частинки в новому блиску восьмикутної — Вони володіють максимальним светоотражающим властивістю і створюють візуальний об’єм.

Працюючи в тандемі з оптичною технологією 3D, подрібнені світловідбиваючі перлини створюють ефект буквально «скляних» вологих губ. А пом’якшувальний компонент Maxi-Lip, що входить до складу твердих блисків, забезпечує довготривале зволоження та об’єм. При тривалому використанні губи набувають чітко окреслену форму, виглядають м’якими, гладкими і пухкими. Результат — сяючий чистотою призматичний обсяг губ!

Витягнута «струнка» форма робить твердий блиск Pure Color неймовірно зручним і лаконічним. Миттєво впізнаваний і помітно постройневшей золотий флакон з прозорим кольоровим кубиком не залишить нікого байдужим.

Похожие темы