Естетичний педикюр

23 Янв, 2015

Естетичний педикюр

Мода диктує свої жорсткі правила, яким ми змушені підкорятися. На жаль, гонитва за ідеалом може стати небезпечною для здоров’я жінки. Звичайно, часи, коли дами непритомніли від носіння вузьких корсетів безповоротно минули, але сучасна мода приготувала куди більш підступні пастки. Одна з них — взуття на високих підборах. В Італії говорять, висота — половина краси. І дійсно, часом шпильки здатні творити чудеса: зорово роблять вище і стрункіше, змінюють ходу в кращу сторону, «підтягують» лінію ніг і роблять силует витонченим. Зараз висока взуття — це беззмінна класика, але мало хто замислюється про загрозу, яку вона представляє для наших з вами ніжок.

Численні наукові дослідження виявили серйозну проблему: при носінні взуття на високих підборах, змінюється точка опори. Як результат, замість всій поверхні стопи навантаження припадає тільки на носок. А це призводить до невтішних наслідків: сухожилля п’яти поступово слабшає (звідси постійні вивихи), порушується кровообіг, стопа перестає пружинити. І ось сумний фінал — з’являються натоптиші, плоскостопість, артрити і артрози, набряки, тромбофлебіт і варикозне розширення вен. Але в першу чергу страждають пальчики, на які припадає більша частина навантаження, а, отже, і нігтики. Результатом носіння вузького взуття на високих підборах нерідко стають деформація нігтьової пластини або лінії посмішки, вростання нігтя в бічний валик, а так само зміна кольору і поява нерівностей на нігтьової пластини. Перші зміни можуть з’явитися вже в юному віці, а до 30 років багато дівчат вже свідомо не одягають відкрите взуття. Адже навіть регулярне відвідування салону краси не поверне нігтиками їх первісний вигляд, до того ж яскравий лак тільки підкреслює недосконалість.

На щастя, сучасна естетична косметологія знайшла рішення для всіх цих проблем. Компанія ОлеХаус розробила абсолютно нову методику моделювання нігтів на ногах, яка стала справжнім порятунком для багатьох жінок. Особливо якщо проблеми з нігтями виникли внаслідок травми або з народження. Коли майстри педикюру пропонують зробити нарощування, щоб приховати недоліки на ногах, нерідко клієнти дивуються: мовляв як же я зможу ходити в закритому взутті з такими нігтями. Адже досі у багатьох штучні нігті асоціюються з товстими і довгими стилетами. До того ж груба форма нігтів це вже минуле століття в естетичної косметології. Сучасні штучні нігті практично не відрізняються від натуральних. Але вони дають безмежні можливості і для поліпшення естетичного вигляду — аж до відновлення нігтя, у разі його втрати.

Врослий ніготь

Проблема: Ниючий біль в куточках великих пальців на ногах знайома практично всім жінкам. Неприємні відчуття виникають при кожному кроці, але тут вже нічого не поробиш: краса вимагає жертв. Основна проблема — вростання бічного краю нігтьової пластинки під нігтьової валик або простіше кажучи врослий ніготь. Причинами можуть стати носіння вузького взуття, неправильне обрізання нігтя (бічна поверхня зрізається дуже коротко) або плоскостопість. В результаті бічна пластинка нігтя травмує шкірний валик і розвивається запальний процес. Симптоми: запалення, протягом крові. Біль, кульгавість. При приєднанні інфекції з’являються гнійні виділення з-під шкірного валика, надлишковий ріст грануляцій.

Рішення: Моделювання на ногах може стати легким рішенням для цієї проблеми. Зазвичай вростання нігтя відбувається через неправильне обрізання. Коли ніготь починає врізатися в шкіру, багато хто намагається позбутися проблеми, зрізавши куточок. Але це тільки заганяє проблему «вглиб». Навпаки, щоб позбутися від хворобливих відчуттів, потрібно щоб примхливий куточок срос. Зробивши моделювання на ногах ви позбавите себе спокуси, зістригти ніготь. Вже через 1-2 місяці ви позбудетеся від проблеми.

Жовтизна нігтів

ПроблемаРідко хто може похвалитися ідеальним кольором нігтів. У багатьох жовтуватий відтінок може бути від народження, у когось купується. Наприклад, від використання лаку без базового покриття або внаслідок грибкового захворювання. А так хочеться мати ніжно-рожеві як немовля нігтики і білосніжним кінчиком.

Рішення: Компанія Олехуас зробила новий крок в педикюрі. Моделювання «Креатюр» — це красиве і надійне рішення для проблем з нігтями. У його основі лежить індивідуальний похід до клієнтів. Майстри манікюру підбирають колір моделює матеріалу не тільки відповідно з урахуванням модних тенденцій, але і з природним відтінком шкіри і нігтів. Вільний край при такому манікюрі не товще візитки, завдяки чому нігті виглядають, як дуже красиві натуральні. Нігті отримують красивий природний колір, а ви гарний настрій.

Неідентичність форми «усмішки»

Проблема: Часто нігтики на ногах бувають асиметричними. Особливо це помітно на великих пальцях. Не секрет, що у всіх людей ноги можуть відрізнятися за розміром. Носіння вузького взуття посилює цю проблему: нерідко зціплені нігтики набувають далеко не привабливу форму: вона може бути зміщеною в бік, занадто прямий або занадто зігнутою. Коли ніжка перебувати у витончених босоніжках, це особливо помітно.

Рішення: Креатюр стане відмінним рішенням і тут. Він дозволяє заново «виліпити» лінію посмішки. Нігтики придбають не тільки красивий, витончений вид, а й стануть абсолютно однаковими за формою. Креатюр буде однаково добре виглядати і в акрилі, і в гелі.

Маленькі нігті

Проблема: Яскраві барвисті дизайни красиво виглядають на руках, але на ногах дозволити собі таку розкіш може далеко не кожна жінка. У багатьох маленькі нігті, причому нерідко на мізинці нігтьова пластина може повністю відсутні.

Рішення проблеми: Моделювання в такій ситуації — єдиний вихід. Завдяки унікальному матеріалу акрилу, який можна викладати прямо на шкіру, майстер легко і швидко може збільшити нігтьову пластину до бажаного розміру. На таких нігтиках навіть найнесподіваніші дизайни будуть виглядати чудово.

Деформовані нігті

Проблема: Часто, купуючи вузьку взуття, ми не думаємо про можливі наслідки. Але, на жаль, такі проблеми, як деформація нігтьової пластини або навіть втрата шматочка нігтя відбувається саме через зовнішнього впливу. До них можна віднести не тільки незручне взуття, а й різного роду травми, наприклад забої.

Рішення проблеми: Акрилове моделювання — вирішення всіх проблем. Завдяки тому, що цей унікальний матеріал можна викладати прямо на шкіру майстер в лічені хвилини зможе виправити будь-який дефект, відновити втрачений шматочок нігтя або навіть повністю зійшов нігтик.

Нерівність поверхні

Проблема: З наближенням літа ми завжди думаємо про покупку відкритому взутті. Але вона в свою чергу вимагає від нас доглянутих ніжок. Нерівна поверхня нігтьової пластини — це досить поширена проблема, яка виникає при сильному тиску на корінець нігтя. Багато дівчат воліють вирішувати її, використовуючи яскраві лаки. Але найчастіше це тільки посилює проблему.

Рішення проблеми: Моделювання — це творчість на кінчиках пальців. Завдяки професійним матеріалами вирівнювання поверхні нігтьової пластини стало однією з найпростіших завдань для майстра. Але штучні нігті здатні не тільки приховати проблему, але і після декількох повторів моделювання зводять її практично до нуля.

Матеріал надано Компанією ОлеХаус.

Похожие темы