Єва Герцигова представляє новий аромат від Оріфлейм

09 Дек, 2014

Єва Герцигова представляє новий аромат від Оріфлейм

  Компанія Оріфлейм продовжує своє успішне співробітництво з зірками. Парфумерну новинку осіннього сезону представить всесвітньо відома легендарна топ-модель Єва Герцигова, чиє витонченість і чарівність ідеально відповідають вишуканої композиції нового аромату Grace від Оріфлейм.

Чарівний шерех сукні, велична хода і неповторний шлейф вишуканого аромату … У владі її царственого чарівності забуваєш про все на світі. Кожен жест видає в ній Королеву.

Символ аристократичної розкоші і королівської величі новий парфум Grace від Оріфлейм — Рідкісний аромат в унікальному вінтажному флаконі з шовковою помпою ручної роботи, класичний і разом з тим сучасний, повертає в ті часи, коли духи робилися на замовлення французькими майстрами тільки для королівських осіб.

Олександра Карлен (Alexandra Carlin), парфумер, творець аромату Grace:

«Я завжди захоплювалася героїнями історичних романів — найвідомішими європейськими королевами і придворними дамами минулих століть. Їх північна краса, артистизм, схильність до естетичного сприйняття дійсності і божевільна жага свободи стали відправною точкою у створенні аромату.

Красу я висловила через свіжість верхніх нот. Мускусний шлейф якнайкраще передає аристократичну білизну і ніжність шкіри. Волелюбна особистість знайшла своє відображення в теплих ванільно-деревних акцентах. Квіти жасмину — вічний супутник витонченості і спокушає чарівності. Grace — Гімн царственої красі і величі. Аромат абсолютної жіночності ».

Тип аромату: східний, квітковий, деревний

Верхні ноти: перець, кардамон, груша

Ноти «серця»: індійський жасмин, фіалка, гвоздика

Шлейф: ваніль, білий мускус, кашмірський дерево, ветивер

Парфумерна вода Grace має магічну силу тяжіння, розкриває суть аристократичної краси і царственої жіночності. Верхні ноти чарують дорогоцінним ароматом рідкісних спецій, «серце» розкривається індійським жасмином, оксамитової фіалкою і царственої гвоздикою. Кашмірський дерево і ветивер лягають вишуканим шлейфом, надаючи букету Grace ексклюзивний будуарний відтінок.

50 мл.

Ціна: 1200 руб.

Парфумерна вода Grace у продажу з 5 жовтня 2009 року.

Похожие темы