Французька філософія натурального догляду

19 Фев, 2015

Французька філософія натурального догляду

  У Москві відкрився унікальний центр органічної косметики «Інститут Краси PHYT’S», всі процедури в якому проводяться з використанням тільки 100% натуральної органічної косметики, зазначеної знаком BIO.

Процедури по догляду за обличчям і тілом Лабораторії PHYT’S виключають застосування апаратних методів і здійснюються з урахуванням філософії «Натуральної турботи на базі природних сил» — води, тепла та енергії рук біо-спеціаліста. Всі масажні техніки, що використовуються в інституті краси, ексклюзивні і розроблені французькими натури-естетист. Візитною карткою салонів по всьому світу є уходи у вигляді наборів з ампул, розрахованих на одну процедуру, і визнаних унікальними завдяки своїй індивідуальності та ефективності.

«У Біо-косметиці важлива не тільки насичена натуральними компонентами формула, але і високу якість рослинної сировини. Ми ретельно відбираємо тільки найкращі інгредієнти для косметики PHYT’S по всьому світу, що дозволяє нам залишатися визнаним лідером з виробництва професійних BIO препаратів. Так, наприклад, масло каріте поставляється нам виключно з Буркіна Фасо, невеликої держави в Західній Африці », — сказав Тьєррі Логр, власник і генеральний директор лабораторії PHYT’S, який спеціально прилетів до Москви на відкриття салону.

Органічна косметика PHYT’S відзначена знаком BIO (Сертифікат незалежної організації ECOCERT) І відповідає вимогам COSMEBIO, згідно з якими не менше 95% всіх інгредієнтів повинні бути природного походження і не менше 95% всіх рослин в обов’язковому порядку вирощені на екологічно чистих плантаціях. BIO-упаковка засобів PHYT’S створена з біодеградіруемих матеріалів і цілком відповідає екологічним нормам.

«Серії по догляду за обличчям і тілом професійної органічної косметики PHYT’S вже отримали визнання у справжніх цінителів BIO-відходу в Європі, Азії та Океанії. Протягом декількох років наша компанія поставляє натуральні препарати цієї марки і в косметичні салони в Росії. Офіційне відкриття «Інституту краси PHYT’S» у Москві, всі процедури в якому будуть виконуватися тільки 100% натуральними засобами — Значуще і радісна подія в світі біоестетікі », — зазначила Євгенія Ройфман, представник компанії Арома-Фітс, ексклюзивного дистриб’ютора косметичних препаратів PHYT’S в Росії.

Похожие темы