Французька косметика краса з національним шармом

20 Янв, 2014

Французька косметика краса з національним шармом

Французька косметика — це вже своєрідний бренд, тому найчастіше новим маркам не доводиться трудитися для визнання їх значимості й доцільності перебування на ринку. Це не історична випадковість, а результат довгого і наполегливого просування французьких фахівців в області косметології. Людей, що випереджали час, що пропонували своїм клієнтам новітні засоби. Не дарма Францію називають батьківщиною моди та краси — завдяки цьому титулу будь-яка косметика, вироблена в цій країні, відзначена знаком якості.

Який бренд приходить на думку, коли мова заходить про французьку косметику? У кожної жінки він напевно, свій, і залежить це від її способу життя, від фінансового добробуту. Одні асоціюють французьку косметику з марками із сегмента мас-маркет, тоді як для інших це, насамперед, відомі бренди аптечної косметики з впізнаваними рекламними іміджами або ж салонна косметика, дорога і більшості недоступна. Вибір французької косметики не просто широкий і різноманітний — він величезний. Якщо ви хочете перейти на кошти виробників цієї країни, вам буде над чим поміркувати.

Адже всі цього варті

L’Oreal

Бренд L’Oreal можна по праву вважати прабатьком в принципі всього сучасного спектру демократичною косметики, доступною абсолютно кожному. Це найстаріша французька компанія, з часом виросла в цілий концерн. Сьогодні L’Oreal — це косметика для догляду і декоративні засоби, осібно стоїть лінія L’Oreal Professionnel, в якій випускаються професійні засоби для волосся. У концерн входить не один десяток інших французьких брендів, дочірніх компаній L’Oreal, але це вже зовсім інша історія. Одна з найбільш популярних марок цього сімейства — Garnier. Ця косметика користується величезним попитом у молодих дівчат, які цінують її невисоку ціну і чудову якість.

Bourjois — французька марка з ще більш тривалої історією. Вона існує з 1863 року, і до недавнього часу компанія спеціалізувалася практично на одній декоративній косметиці. Тепер під цим брендом випускаються ароматні гелі для душу, піни для ванни та інші засоби з неповторним і впізнаваним чином. Стиль косметики Bourjois Paris втілює французький шарм, за це він і любимо кількома поколіннями.

Елітний підрозділ

Lancome

Жінки, які вибирають для себе високу якість за високою ціною, яка їх не бентежить, не можуть пройти повз представників французької косметики, на цей раз класу «люкс». Chanel, Dior, Guerlain і Lancome втілюють собою елегантність і шик, всі ці марки випускають також парфумерію, а перші дві займають свою елітну нішу в галузі дизайну одягу. Все це робить косметику даних марок ще більш бажаною, незважаючи на те, що існує безліч інших, не менш якісних виробників.

Chanel люблять жінчині зрілого віку, тому що у бренду велика лінія саме для догляду за шкірою після тридцяти років. Декоративні засоби Chanel — це стримана елегантність, іноді романтика і грайливість, але ніколи — вульгарність.

Guerlain

Доглядає косметика Dior знаменита своїми антивіковими лініями, наприклад, легендарна Capture. При випуску декоративних серій арт-дирекор косметичного відділення звертаються до історії марки, до дитячих спогадів самого Крістіана Діора. Завдяки цьому нерідко палетки тіней або рум’ян

Як наносити рум’яна: всі секрети штучного рум’янцю

Dior викликають асоціації з квітучим садом.

Guerlain — це експерименти і новизна. На відміну від Dior і Chanel з їх пристрастю з лаконічним упаковкам в незмінному чорному, у Guerlain з’являються кошти в оригінальних форматах, в стильних футлярах, чарівності яких складно не піддатися. Guerlain теж випускає ухаживающую і декоративну косметику

Декоративна косметика: як зробити гарний макіяж

.

Ключове слово для визначення продукції Lancome — чуттєвість. Ця косметика протягом усього періоду свого існування підкреслює жіночність і красу, сміливо зміщуючи акценти із зовнішнього на внутрішнє, оспівуючи емоційність жінки. Lancome випускає високоякісні косметичні лінії з запатентованим складом, націлені на всебічний, і, звичайно, антивіковий догляд за шкірою.

Салонна косметика для професійного догляду представлена ​​брендами Caudalie, La Prairie, La Mer, Payot, Pierre Auge, Avene, Algologie, Beauty Med, Autrepart та іншими марками.

Краса поштою

Yves Rocher

Незважаючи на те, що Chanel, Dior і інші бренди носять імена людей, до їх косметичної «кухні» ці люди не мали практично ніякого відношення. Але є іменна косметика, яка створена конкретною людиною, чиї розробки гідні загального схвалення та уваги. Найвідоміший у світі іменний бренд — Yves Rocher, ім’я якому дав його натхненник Ів Роше, що запропонував жінкам спочатку Франції, а потім і всього світу користуватися натуральній рослинній косметикою за доступною ціною.

Інший представник французької косметики, на цей раз переважно антивікової — Dr. Pierre Ricaud. Ці кошти теж поширюються методом прямих продажів. Цей бренд позиціонується як лідер на ринку антивікової косметики у Франції.

Термальна вода — основа краси по-французьки

У будь-якій аптеці знайдеться два французьких бренду, які знайомі всім власницям проблемної шкіри

Проблемна шкіра: боріться з несправедливістю

. Vichy і La Roche Posay — це марки, косметика яких створена на основі цілющої води з термальних джерел. Vichy існує з 1931 року, асортимент марки більш широкий і, є як доглядають лікувальні засоби, так і декоративна косметика. У La Roche Posay своя клієнтура, яка відмінна від тієї, яка набуває Vichy — її купують дівчата, у яких гіперчутлива шкіра, схильна до швидкого подразнення.

Похожие темы