Фрукт Джабара уcпокоіт роздратовану шкіру

18 Авг, 2014

Фрукт Джабара уcпокоіт роздратовану шкіру

Пом’якшувальний заспокійливий крем для чутливої ​​шкіри Clinique Comfort on Call Allergy Tested Relief Cream

Нехай Ваша шкіра відпочине

   Аллергія сьогодні стає справжньою епідемією. Будучи компанією, яка першою запропонувала концепцію тестування на алергію засобів догляду за шкірою і декоративної косметики, Clinique відповідає на цю епідемію нової захисної формулою, яка повертає відчуття комфорту навіть самій чутливій шкірі.

Новий крем Clinique Comfort on Call Allergy Tested Relief Cream, призначений для людей з чутливою шкірою, допомагає шкірі самостійно захищатися від таких зовнішніх подразників, як забруднене довкілля і пил. Цей глибоко зволожуючий крем, який містить екстракт плодів рідкісного цитрусового рослини Джабара, який виростає в японському регіоні Вакаяма, допомагає заспокоїти роздратовану шкіру.

Жителі префектури Вакаяма вірять, що Джабара запобігає алергію, викликану пилком різноманітних рослин, якими так багатий цей регіон.

Вони постійно їдять плоди Джабара і п’ють настій з них, щоб підвищити опірність свого організму під час весняного цвітіння рослин. Навіть у самий розпал сезону цвітіння мало хто з жителів регіону страждає від алергії. Clinique Comfort on Call — це перше і єдине на сьогоднішній день засіб, який містить екстракт плодів Джабара. Цей екстракт лежить в основі унікального комплексу Clinique Enviro-Soothe ™, який також містить потужні агенти, що знімають роздратування — мангостан і гліцірретіновую кислоту (екстракт лакриці).

Протестований дерматологами і ефективний навіть для самої чутливої ​​шкіри, Comfort on Call:

* Моментально покращує стан сухої, збезводненої, роздратованою шкіри.

* Допомагає захистити шкіру від екстремальних погодних умов, підтримуючи при цьому рівень її зволоженості.

* Підходить для будь-якої шкіри, яка стає дуже сухою при впливі на неї низьких температур.

* При постійному застосуванні допомагає знизити чутливість шкіри, лущення, тріщини або загрубение шкіри.

Захист шкіри, особливо в холодному кліматі, дуже важлива для підтримки її сили і пружності. Шкіра з порушеним захисним бар’єром стає більш сприйнятливою до шкідливому впливу поширених алергенів і забрудненого навколишнього середовища.

«Пам’ятаючи про зміну умов навколишнього середовища, ми хотіли створити продукт, який не тільки б полегшував стан чутливої ​​шкіри, але також допомагав їй адаптуватися природним чином до змін погодних умов і рівня вологості. Ми включили в цей продукт утримує вологу білок, який підвищує і підтримує рівень зволоженості шкіри, зміцнює її бар’єр, допомагаючи йому залишатися пружним і ефективно захищати шкіру від екстремальних зовнішніх умов і шкідливого впливу зовнішніх факторів ».

Доктор Том Маммоне, виконавчий директор відділу досліджень і розробок Clinique

Comfort on Call забезпечує невидимий захисний шар для підтримки рівня зволоженості і бар’єрних ліпідів шкіри, завдяки чому вона з часом стає менш сприйнятливою до впливу зовнішніх агресорів. Comfort on Call покращує стан сухої, потрісканої шкіри, пом’якшує і розгладжує її, поліпшує її текстуру. Цей насичений, густий зволожуючий крем-бальзам моментально надає шкірі відчуття комфорту і зволожує її протягом усього дня.

Наносьте вранці і ввечері після індивідуально підібраною 3-Ступінчастої Системи догляду за шкірою Clinique або використовуйте при необхідності. Не наносіть на шкіру навколо очей.

Перевірено на алергію. 100% без ароматів.

Рекомендована роздрібна ціна 1660 рублів.

У продажу з СІЧНЯ 2009.

Похожие темы