Гелеве нарощування нігтів всі за і проти

21 Янв, 2015

Гелеве нарощування нігтів всі за і проти

Манікюр — це частина іміджу, він відображає ваш неповторний стиль, смак і навіть внутрішній світ. Зазвичай дівчата діляться на два табори: ті, хто користуються послугами майстра, і ті, хто створює дизайн нігтів самостійно.

Правда, не всіх нас природа нагородила міцними, довгими нігтями. Представниці і того, і іншого табору, напевно, охоче користуються професійними послугами з нарощування нігтів.

Як відомо, існує два способи нарощування: акрилове та гелеве. Акрил, хоч і з’явився на 30 років раніше, ніж гель, але поступився йому пальму першості.

Гелеве нарощування, мабуть, найпопулярніший вид манікюру на сьогоднішній день. Його плюси і мінуси з’ясував Passion.ru.

Що таке нарощування гелю?

У процесі нігті покриваються спеціальним гелем, який тримається від трьох до чотирьох тижнів. Цей хімічно створений полімер має структуру, ідентичну натуральним нігтям. А значить, він безпечний для нігтьової пластини.

Нарощування гелевих нігтів ділиться на два види: нарощування за формою і нарощування на тіпси.

Перший спосіб підходить дівчатам, у яких свої нігті мають хорошу форму і довжину. У цьому випадку гелем покриваються натуральні нігті.

Нарощування на тіпси — спосіб для тих, у кого нігті короткі і погано піддаються коригуванню. У цьому випадку на нігті наклеюються штучні тіпси і закріплюються спеціальним гелем.

Гелеве нарощування має як плюси, так і мінуси. Варто ознайомитися з усіма нюансами, перш ніж зважитися на нього.

Плюси гелевого нарощування

1.Швидке нарощування

У професійного майстра на всю процедуру піде близько двох годин. А решту часу, витрачений на неї, залежатиме лише від того, який дизайн нігтів ви задумали.

2.Міцність

Гелеві нігті набагато пластичнее, ніж акрилові. А значить, і триматися будуть набагато довше, від трьох до чотирьох тижнів.

3.Економія

Гелеві нігті набагато дешевше акрилових, що при частому нарощуванні, звичайно ж, позитивно впливає на бюджет.

4.Швидка корекція

Гелеві нігті легко коригуються. Якщо ви захочете змінити форму або замінити зламаний ніготь, це займе не більше півгодини у хорошого майстра.

5.Зміцнення нігтів

Якщо нігті недостатньо міцні і мають властивість постійно ламатися, гель допоможе вирішити цю проблему. Він потовщує структуру нігтів, і при постійному нарощуванні, ваші нігті зможуть відрости до потрібного розміру без особливих проблем.

6.Тривале носіння

Гелеві нігті можна носити (з коригуванням) до року. Це не сильно вплине на здоров’я натуральних нігтів. Потім, слід зробити перерву на шість місяців (саме стільки відновлюється нігтьова пластина), і можна знову нарощувати.

7.Вирівнювання нігтьової пластини

Завдяки гелевою текстурою, що заповнює всі мікротріщини, поверхня нігтя вирівнюється, стає гладкою.

8.Відсутність сторонніх хімічних запахів

Акриловий матеріал пахне хімічним складом, гель не має запаху. Відразу після закінчення процедуру по нарощуванню ви не відчуєте сторонніх ароматів.

9.Легко зняти

Нігті легко як наростити і зняти. При цьому поверхня нігтя майже не пошкоджується.

10.Гарний блиск

Гелеві нігті мають глянсову, сяючу поверхню. З такими нігтями можна не використовувати лак. Особливо, якщо під час покриття гелем, майстер зробив малюнок «френч».

11.Нігті дихають

Гель пропускає світло, повітря і вологу, а значить, ваші нігті будуть «дихати», що не будуть пересихати і ламатися.

12.Не схильні хімії

Ці нігті неможливо розчинити в жодному хімічному речовині, яке використовують домогосподарки. Прибирання в будинку не принесе несподіванок. Манікюр буде бездоганний.

13. Без деформації

Гелеві нігті, на відміну від акрилових, не деформуються. Це пов’язано з їх пружною структурою. Важливий момент, для тих, хто веде активний спосіб життя.

14. Без травм

Завдяки тому, що гелеві тіпси еластичні, якщо вони зламаються, то не травмують ваші нігті. Тріщинки будуть зовні, на штучному матеріалі, а структура нігтя залишиться цілою.

15.Без алергії

Випадки, коли гелі викликали алергічну реакцію, поодинокі. Ці речовини не можна назвати гіпоалергенними. Проте їх склад розроблений з метою убезпечити навіть найчутливіші нігті і шкіру.

16.Будь дизайн

Великий плюс гелевого нарощування — можна нанести абсолютно будь-який малюнок в основу — від френча, до мальовничих орнаментів. Цей матеріал надійно збереже дизайн, не дасть малюнку стертися або зблякнути. Також на гель добре кріпляться стрази та інші декоративні прикраси. Тому в дизайні на все воля вашої фантазії.

Похожие темы