Геометрія стилю від Sunsilk блиск обсяг і чіткі пасма!

10 Дек, 2014

  Інноваційна лінія Sunsilk «Геометрія стилю» з гідроколлагеном — для чітких пасом і природного обсягу «каскадної» стрижки!

Вирішивши змінити імідж, оновити зачіску, можна переглянути десятки журналів та інтернет-сайтів, а можна довіритися професіоналу-перукаря, який втілить в стрижці твій неповторний характер. Незважаючи на великий вибір пропонованих варіантів, головна тенденція останнього часу — «Каскадні» стрижки. За даними статистики 52% росіянок є власницями різновидів «Каскаду» на коротких або довгих волоссі. І це не випадково, адже «Каскадна», «Градуйована» стрижка, або, як її називали раніше, стрижка «Драбинка» — це готова зачіска, яка при правильному догляді легко вкладається, приймаючи потрібну форму, а також довго виглядає об’ємною і рухомий.

Основні проблеми, з якими стикаються владарки «Каскадних» стрижок:

* Часті укладання та особливість градуйованою стрижки провокують пошкодження структури волосся, швидке виснаження і перетин кінчиків.

* Градуйована стрижка втрачає форму і зовнішній вигляд, якщо пасма не розділені і немає чіткості текстурной стрижки.

* «Каскадний» стрижкам необхідні кошти, що гарантують об’єм і рухливість.

Тепер ці турботи готовий взяти на себе Sunsilk! Комплекс засобів для «Каскадних» стрижок Sunsilk «Геометрія стилю» піклується про волосся, забезпечуючи якісний догляд і допомагаючи довше підтримувати форму зачіски. Формула з гідроколлагеном, що входить до складу продуктів нової лінії Sunsilk «Геометрія стилю», дозволяє зробити пасма на 91% більше виразними!*

Sunsilk «Геометрія стилю» — Це експертні засоби, які допомагають:

* захищати волосся під час укладання; **

* надавати зачісці об’єм без обважнення волосся;

* помітно підкреслювати текстуру пасом різної довжини, роблячи їх контрастними і чітко розділеними;

* день за днем ​​зберігати форму «Каскадної» стрижки.

Лінія по догляду — шампунь, бальзам-ополіскувач, сироватка і легкий крем — Зміцнює, зволожує і захищає волосся по всій довжині, а мус-текстура для стайлінгу підкреслює текстуру пасом і додає зачісці необхідний обсяг. Завдяки комплексу засобів по догляду і укладанні Sunsilk «Геометрія стилю» зачіска довго зберігає свою форму!

З Sunsilk «Геометрія стилю» зачіска незмінно притягує погляди!

Перетворюється з Sunsilk!

* Тест за участю 64 осіб, Франція, 2008.

** При використанні легкого крему Sunsilk «Геометрія стилю».

Похожие темы