Герой аромату 7 LOEWE відвідав Москву!

06 Мар, 2015

Герой аромату 7 LOEWE відвідав Москву!

  У вересні 2010 року іспанська люксовий Бренд LOEWE представив світову прем’єру нового чоловічого аромату 7 LOEWE. Цей еліксир абсолютної мужності став справжнім проривом технологій у виробництві парфумерії, оскільки аромат складається всього з 7 інгредієнтів, при цьому використані у виробництві найчистіші частинки — молекули ладану, абсолю перцю, червоного яблука, конвалії, атласського кедра, ветівера, мускусу. Яскрава композиція гідна справжнього героя, чоловіки, на сусідній подушці з яким захочеться прокинутися будь-якій жінці.

Представляти цей аромат був обраний самий гідний герой сучасної Іспанії — тореадор Кайетано Рівера Ордонез.

Молодий, неймовірно мужній, динамічний, він — Герой іспанців, він — Головний Герой нового аромату 7 LOEWE.

14 жовтня 2010 Кайетано Рівера Ордонез провів у Москві і кожен, хто мав щастя поспілкуватися з ним в цей день, зміг оцінити його харизму і мужність.

Кайетано Рівера і Віра Тронь

День видався напружений — прямо з трапа літака Кайетано Рівера Ордонез попрямував на прес-конференцію в готель Hyatt, яку він провів спільно з Президентом марки LOEWE Perfums, паном Хуаном Педро Абеніакаром, та Генеральним Директором бренду LOEWE в Росії, Тронь Вірою. У приємній дружній атмосфері тореадор повідав про те, що корида у нього в крові і втекти від долі він не зміг (чотири покоління чоловіків без винятку стають тореадорами, а жінки виходять заміж за тореадорів), що у вільний від кориди час любить кататися на гірських лижах і стрибати з парашутом, про те, що стати Амбассадор нового аромату самого легендарного іспанського бренду LOEWE і нового аромату 7 LOEWE для нього стало великою честю, а також про те, що вже кілька місяців він носить тільки цей аромат.

Віра Сотникова і актриса Катерина Двигубська з мамою Наталею Рінбасаровой

Протягом півгодини Кайетано відповідав на численні запитання журналістів, хоча відповісти на всі не встиг, оскільки програма його перебування в столиці нашої батьківщини була розписана по хвилинах. Однак журналістам все-таки вдалося дізнатися один секрет про те, що модний будинок LOEWE працює над створенням костюма для кориди для Кайетано і, можливо, в 2011 році знаменитий матадор виступатиме на арені в розкішному вбранні від LOEWE.

Увечері відбувся урочистий прийом в Резиденції посла Іспанії в Росії пана Хуана Антоніо Марка. У розкішному особняку зібралася найбільш гідна публіка, щоб привітати амбасадора нового чоловічого аромату 7 LOEWE Кайетано Рівера Ордонеза.

Лариса Вербицька та Дмитро Дібров з дружиною

Все в цей вечір говорило про те, що це істинно іспанська прийом — вишукані іспанські вина, авторське меню від відомого шеф-кухаря Адріана Кетгласа, жива іспанська гітара і кахон. Особливу родзинку вечора додало шоу роботи картадора, який пропонував гостям покуштувати справжній іберійський хамон.

Все навколо нагадувало про Іспанію, навіть чудові прикраси Carrera y Carrera на господарці вечора Вірі Тронь, яка є генеральним директором марки LOEWE в Россі, зігрівали своїм сонячним сяйвом! Присутні насолоджувалися дуже гостинною і надзвичайно серцевої атмосферою вечора. У кожного була можливість поспілкуватися з Героєм вечора в невимушеній обстановці.

Артемій Троїцький, Олександр Нуждин, Кирило Мурадов, Лоран Клейтман

У середині вечора Посол Іспанії пан Хуан Антоніо Марк та Генеральний Директор бренду LOEWE в Росії Тронь Віра подякували присутнім за всі теплі слова. сказані гостями на адресу Іспанії, LOEWE і амбасадора нового чоловічого аромату 7 LOEWE Кайетано Рівера Ордонеза.

Посол Іспанії Хуан Антоніо Марк

Сам Кайетано привітав присутніх російською мовою і поділився своїм захватом від Росії і особливо надзвичайно красивих російських дівчат. Він висловив сподівання, що аромат 7 LOEWE, яким він користується щодня, припав до душі саме прекрасній половині, так як ні для кого не секрет, що часом саме жінка направляє вибір чоловіка у світі парфумерії.

Похожие темы