Gillette і Олександр Овечкін оголосили про партнерство

Gillette і Олександр Овечкін оголосили про партнерство

10 Окт, 2014

Gillette і Олександр Овечкін оголосили про партнерство

  Прес-служба PG повідомляє про початок довгострокової співпраці Gillette та Олександра Овечкіна. Зірка сучасного хокею стає міжнародним послом Gillette, світового лідера в області гоління і догляду за зовнішністю для чоловіків.

В рамках партнерства будуть реалізовані рекламні кампанії новітніх розробок Gillette для чоловіків, а також ряд соціальних проектів, спрямованих на розвиток дитячо-юнацького хокею.

Олександр Овечкін (25 років) — російський хокеїст, один з найяскравіших і найталановитіших спортсменів світового рівня, перший гравець в історії НХЛ, який п’ять сезонів поспіль визнавався кращим в «Матчі всіх зірок», а також всього четвертий гравець в історії, який забив більше 200 шайб за перші 4 роки кар’єри.

У липні 2009 року Овечкін оголошений послом Зимової Олімпіади-2014 в Сочі.

Олександр Овечкін:

«Працювати з Gillette — велика честь для мене. Це кращий бренд для чоловіків у світі і мені подобається, що кожен день Gillette працює над тим, щоб стати ще краще. Крім того, я дуже радий, що в рамках нашої співпраці ми будемо допомагати початківцям талановитим хокеїстам, таким же, яким колись був і я, щоб вони могли добитися кращого, на що вони здатні в спорті і в житті ».

Світлана Стішкова, Директор з маркетингу Gillette:

«Ми дуже раді і високо цінуємо співпрацю між Gillette і Овечкіним. Олександр один з найяскравіших спортсменів сучасності, видатний професіонал і жорсткий гравець, але при цьому вважає догляд за шкірою і зовнішністю дуже важливими особисто для себе. Ми дуже пишаємося, що перший раз міжнародним партнером Gillette став саме російський спортсмен світового класу.

Навіть у чоловіків з крутим характером шкіра обличчя може бути чутливою і потребувати догляду і захисту. Разом з Олександром ми зможемо краще розповісти їм про необхідність комплексного догляду і представити новітні розробки для чутливої ​​шкіри — бритвену систему Gillette Fusion Cool White і засоби для і після гоління Gillette Series

Рекламна кампанія стартує в грудні 2010 року в Росії, Україні, Білорусі та країнах Центральної Європи з підтримки нової колекції Gillette Fusion Cool White і Gillette Series. Кампанія включає в себе два телевізійних рекламних ролика з Овечкіним, рекламу в пресі та інтернеті, а також у місцях продажів.

В рамках співпраці Gillette і Овечкіна розробляються проекти з підтримки дитячо-юнацького хокею, перший з яких пройде спільно з СДЮШОР «Динамо» — давнім партнером компанії Procter & amp; Gamble та спортивної альма-матер Олександра.

Похожие темы