Гіпоалергенна косметика не викликаючи реакцій

11 Фев, 2014

Гіпоалергенна косметика не викликаючи реакцій

Як правило, косметичні засоби в основі своїй складаються з компонентів, шкідливих для здоров’я. Деякі добавки, масла і розчиняють речовини можуть викликати алергічну реакцію у чутливих людей. Згідно з вимогами Управління з контролю за продуктами і ліками (США), виробники косметичної продукції повинні проводити тестування своєї продукції на токсичність і безпеку, але, тим не менш, не існує ніяких певних стандартів якості.

Слово «гіпоалергенний» походить від латинського «гіпо», що означає «нижче звичайного». Все це говорить про те, що гіпоалергенна продукція повинна містити компоненти, які надають мінімальний подразнюючу властивість на шкіру. За рік виявляється приблизно 30 000 задокументованих випадків алергічних реакцій, пов’язаних із застосуванням косметичних засобів. Що й казати про мільйони випадків, які ніде не згадувалися і не були оприлюднені. Що являє собою гіпоалергенна косметична продукція і наскільки вона ефективна? Що входить до складу гіпоалергенних ювелірних виробів? Проведемо невеликий екскурс по гіпоалергенної продукції.

Особливості гіпоалергенної косметики

Відносно гіпоалергенних косметичних засобів немає чітких стандартів відповідності. Вважається, що така продукція зазвичай прирівнюється до тих косметичним засобам, який мають менш вираженими властивостями викликати алергію. Помічено, що деякі аромати і стабілізатори в більшості випадків викликають алергічну реакцію — метил, пропив і бутил, застосовуються також у засобах по догляду за волоссям, кремах по догляду за нігтями і шампунях.

Гіпоалергенна косметика не викликаючи реакцій

Наприклад, ланолін, який отримують із вовни овець і вживаний в багатьох зволожуючих і косметичних засобах, є потенційним алергеном.

Гіпоалергенний сонцезахисний крем зазвичай не має запаху і не містить парааминобензойную кислоту. Перед покупкою будь-яких гіпоалергенних косметичних засобів — таких як мило, шампунь, сонцезахисний крем — проведіть тест на тильній стороні долоні, адже вона може викликати реакцію після початку застосування. Сонцезахисні засоби, що не викликають появи вугрів

Угри: головні вороги красивої шкіри, не закупорюють пори і не дратують чутливу шкіру. Гіпоалергенні сонцезахисні засоби також ідеально підходять для ніжної шкіри дітей. Але володарі чутливої ​​шкіри

Чутлива шкіра: крихке відображення примхливої ​​натури

повинні завжди пам’ятати, що деякі гіпоалергенні косметичні засоби все ж можуть подразнювати шкіру. Якщо ви придбали шампунь або мило, але не знаєте, наскільки вони алергени, то вам слід перевірити на реакцію на маленькій ділянці шкіри. Також пам’ятайте — можливий розвиток алергії на засіб, яким ви користуєтеся вже довгі роки.

Гіпоалергенні сережки

За оцінками дослідників, приблизно 15% американців страждають від алергічної реакції на нікель. Жінкам, які страждають від алергії на нікель і контактний дерматит

Дерматит — неприємне шкірне запалення, краще носити гіпоалергенні сережки та інші ювелірні прикраси з гіпоалергенного матеріалу.

Застібки з необробленої латуні і шкідливих сплавів використовуються при виготовленні модних прикрас щоб уникнути зайвих витрат. Ювелірні прикраси з чистого золота зазвичай гіпоалергенні, так як золото має низький хімічна спорідненість з більшістю елементів, до того ж, золото стійке до корозії і не взаємодіє зі шкірою людини. Полегшена нержавіюча сталь для хірургічних інструментів також є хімічно інертним металом, який до того ж не викликає алергічної реакції.

Похожие темы