Готуємося до 8 березня Найкращі подарунки до свята

19 Авг, 2014

  8 березня — найбільш радісне свято весни, нагадує нам про те, що з першими променями сонячного тепла в душі пробуджується бажання любити і насолоджуватися життям. Що подарувати коханим і близьким жінкам на 8 березня? Мабуть, головна вимога до подарунка — він повинен привносити в життя радість і красу. Давайте виберемо разом.

Подарунок подрузі або сестрі

Подаруйте сестрі або подрузі те, чим із задоволенням би користувалися самі. Наприклад, густий молочно-ванільний флер у витонченому флаконі, прикрашеному королівськими гербами, — новий аромат Couture Couture від Juicy Couture. Прозорий хмарний шарф з ванілі, амбри, жасмину та кремового сандалу зігріє сонячним сяючим теплом, перетворивши звичайну жінку в чарівно-примхливу принцесу. До речі, чому б не зробити такий подарунок і собі, коханій. 8 березня — відмінний привід зізнатися в любові самій собі.

Боїтеся помилитися з ароматним подарунком? Тоді зупиніть свій вибір на косметичної новинці від італійського аптечного бренду Korff — Захисний крем для обличчя Metal Block, захищає шкіру від шкідливих впливів навколишнього середовища. Мабуть, це відмінний варіант для сучасної городянки, що веде активний спосіб життя в самому центрі віддаленого від природи мегаполісу, з його загазованістю, смогом і витають в повітрі важкими металами.

Готуємося до 8 березня Найкращі подарунки до свята

Подарунок мамі

Скільки б вам не було років, завжди хочеться, щоб мама була молодою і красивою. Такий, який ми запам’ятали її в ранньому дитинстві.

Проявіть турботу про неї в найголовніше свято мам, подаруйте клітинний комплекс «Секретний код молодості» Age Intelligence від швейцарського бренду Swiss Line. Для боротьби зі старінням сироватка стимулює власні клітинні ресурси. До складу сироватки входять відновлюють компоненти «нового покоління», використовувані раніше тільки в медицині. Регулярне використання поверне улюбленим рисам колишнє сяйво і молодість.

Подарунок свекрусі

Хочете сподобатися його мамі? Неважливо, справжня вона свекруха або майбутня. Не залишайте першу жінку його життя без уваги 8 березня. Подаруйте їй аромат, який пом’якшить її серце і змусить називати вас «милої донечкою». Як варіант відмінно підійде новий парфум Sensual Red від іспанського бренду Armand Basi. У цьому ароматі, присвяченому безмежної жіночої мудрості, сплелися воєдино модні гурманські наспіви ванілі і карамелі, в поєднанні з тихою мелодією середземноморського клементина, жіночною фіалки і сліпуче яскравого геліотропа.

Похожие темы