Грандіозний запуск John Frieda Full Repair

Грандіозний запуск John Frieda Full Repair

28 Окт, 2014

Грандіозний запуск John Frieda Full Repair

  3 серпня, на «Блакитному березі» Москва-ріки, в давно полюбився модної московської публіці Royal Bar Beach Club, пройшла презентація відомого англійського бренду John Frieda, присвячена запуску нової відновлювальної лінії для волосся Full Repair ™. Ця нова унікальна система догляду за волоссям, в основі якої лежить формула з нежирним маслом бразильського рослини Інка инчі, багатого ОMEGA 3, і відомого своїми властивостями, що відновлюють вже багато століть. На фото: Джайлс Робінсон (Giles Robinson) — стиліст John Frieda, Сабіна Хачатурян і Андрій Григор’єв-Апполонов

Гостей зустрічала Brazilian Cocktail Party з різноманітними за складом і дуже смачними коктейлями в супроводі радісних і веселих латиноамериканських ритмів DJ Влада.

Марія Бутирська і Вадим Курилов

Серед гостей заходу були шанувальники марки чемпіонка світу з фігурного катання, заслужений майстер спорту Марія Бутирська, телеведуча Першого каналу Лариса Вербицька, художній керівник Великого Театру, заслужений артист Росії Сергій Філін з дружиною Марією, актриса театру і кіно Анастасія Макєєва з чоловіком, молодим композитором Глібом Матвейчук, шоумен і продюсер Андрій Григор’єв-Апполонов, співачка Ірина Ортман і звичайно, редактори популярних глянцевих видань.

Ірина Ортман

Приголомшливе танцювальна шоу-програма «Бразильський Карнавал» від чемпіонів світу за латиноамериканським секвею Нікітіна Кирила і Габдрахманова Олени викликала захват і захоплення публіки. Після виступу чемпіони дали майстер-клас з бразильської самби для всіх гостей!

Лариса Вербицька та Віктор Івановський, КАО Бренд

Але цвяхом програми була демонстрація лондонського стиліста Джайлза Робінсона (Giles Robinson). На очах у присутніх Джайлс візуально змінив структуру і якість волосся моделі, залишивши відчуття здорових, живих і блискучих волосся! Всім гостям були піднесені відновлюють шампунь, кондиціонер і спрей-вуаль з нової лінії Full Repair ™ в якості подарунка.

Анастасія Макєєва і Гліб Матвейчук

Наприкінці вечора була розіграна лотерея, переможцем якої став Філін Сергій. Головним призом став сертифікат на цілий день різноманітних відновлювальних процедур в одному з шикарних московських СПА.

Похожие темы