Густі волосся не передалися вам у спадок?

20 Авг, 2014

  Обманіть свої гени разом з новою колекцією Обсяг для тонкого волосся від Wellaflex!

Яке волосся вважаються красивими, притягуючи захоплені погляди оточуючих і даруючи вам хвилююче відчуття того, що ви чарівні? Експерти Wella визначили 3 критерію краси волосся: обсяг, насичений колір і здоровий вигляд.

Чому саме ці три ознаки сприймаються нашою підсвідомістю як атрибути привабливості, є цілком конкретне наукове обгрунтування. Ось як пояснює цей факт професор Стефен Джонс, фахівець з генетики:

«Колір, текстура і щільність волосся — це свого роду реклама для представників протилежної статі, за якою вони оцінюють нас як можливих кандидатів для продовження свого роду. Попросту кажучи, у людей, як і у тварин, є певні критерії, за якими можна судити, наскільки вони підходять для відтворення потомства. І багато чого з того, що ми вважаємо красивим, насправді є ключем до продовження роду, зашифрованому в досвіді минулих поколінь ».

Наші волосся виглядає найбільш об’ємними, сяючими, мають насичений колір, коли ми молоді і здорові. Саме тому ми підсвідомо вважаємо таке волосся красивими, а їхніх щасливих володарів — сексуально привабливими.

Але якщо вам не дуже пощастило з генами, і природний стан вашого волосся залишає бажати кращого, не потрібно впадати у відчай. На допомогу прийдуть останні досягнення науки і засоби для укладання! Завдяки розробкам фахівців Wella, ваші волосся буде виглядати чудово, незалежно від їх природного типу або кольору.

Міжнародний стиліст Wella, Саша Бройер, є великим шанувальником об’ємних волосся. «Зараз практично всі засоби для укладання зосереджені навколо додання волоссю об’єму і пожвавленням довгого волосся за допомогою сяючого, здорового кольору. Чим більше людей приходять до мене, тим більше авантюрні і творчі ідеї у мене з’являються щодо того, як удосконалити вашу зачіску, зробити волосся блискучим, а їх колір — більш насиченим, і як в цілому допомогти вам бути ще привабливіше. Саме тому мені так подобається колекція Wellaflex «Обсяг для тонкого волосся».

До складу колекції Wellaflex «Обсяг для тонкого волосся» входить лак і піна для укладки, які надають природний обсяг і дарують тривалу фіксацію навіть самим тонким волоссю.

«Тонкі, слабкі волосся найскладніше піддаються укладанню, тому що їм не вистачає повноти, необхідної для того, щоб надати їм по-справжньому спокусливий вигляд. Вони більш схильні до випадання, а традиційні засоби для укладання лише склеюють волоски разом, створюючи ілюзію рідких волосся. Без необхідної повноти і при наявності «простору» між волосками об’ємна укладка може легко стати плоскою, так як багато сучасних засобів, що збільшують об’єм волосся, не розраховані на тривалу фіксацію, здатну підтримати вашу зачіску у формі з ранку до вечора. В результаті ваше волосся може виглядати навіть гірше, ніж до укладання! » — продовжує Сашко Бройер.

Колекція «Обсяг для тонкого волосся» створена з урахуванням двох основних причин тонкощі волосся: маленького діаметра волосяного стрижня і невеликої кількості волосяних цибулин, що разом створює ефект рідкісних млявих волосся, які так турбують багатьох жінок.

Рене Раст, провідний науковий експерт Wellaflex:

«У зв’язку з тим, що тонке волосся можуть також бути більш слабкими, ми створили формулу, яка підсилює слабкі зони по всій довжині волосся. Вона допомагає заповнити відстань між волосками, в результаті чого вони здаються рівніше і густішим і поводяться як здорові об’ємні волосся. Унікальна комбінація полімерів для укладки, яку ми розробили спеціально для колекції «Обсяг для тонкого волосся» Wellaflex допомагає нам збільшити діаметр кожного волоска, забезпечуючи ультра-сильну, але при цьому гнучку фіксацію. Крім того, вона захищає волосся і покращує їх зовнішній вигляд, залишаючись на волоссі до тих пір, поки ви її не змиєте ».

Отже, завдяки експертам Wella ви більше не будете заручницею своїх генів. Тепер ви можете зробити ваше волосся пишними і сяючими, як тільки захочете. Забудьте про спадковість, створюйте красиві укладання разом з Wellaflex!

Похожие темы