Helena Rubinstein представляє новий аромат WANTED

19 Авг, 2014

  Helena Rubinstein розкриває таємницю, що зв’язує жінку зі своєю любов’ю, своїми бажаннями і своїм ароматом. Під чарами аромату WANTED узи любові перетворюються в неймовірно сильну пристрасть. Двоїстість і контрастність жінки сильної і одночасно ніжною і чутливою, вільної в любові і рішучої представляє розкішна муза — Демі Мур. Поєднання чоловічого і жіночого начала, іскристих акордів і чуттєвих нот.

Іскристий іланг-іланг: заворожливий почуття

Сяйво іланг-ілангу надає блиск аромату WANTED з самих перших нот.

Для створення чудового аромату парфумери вибрали унікальний екстракт іланг-інланга, отриманий завдяки самої останньої технології витяжки. Вибравши дистиляційну фракцію іланг-ілангу №9, вони вирішили підкреслити чуттєвість цього сонячної квітки. Його чистий екстракт надає аромату WANTED багату квіткову насиченість.

Поєднання магнолії і деревних нот: оксамитова делікатність

Контрастна і приголомшлива комбінація дуже жіночного аромату магнолії з більш мужніми деревними нотками надає WANTED настільки сучасний відтінок. Поєднання цих двох компонентів є відкриттям цього поетичного аромату, який з’єднав у собі силу насичених деревних нот і ніжність легкого аромату магнолії.

Цей суперечливий дует балансує між жіночим і чоловічим началом, створюючи образ чарівної і майже відчутною чуттєвості.

Пристрасний ірис: любовні зв’язки

Істинну і дорогоцінну пристрасність аромату додає м’який акорд кремового ірису, який додає багатий відтінок верхнім квітковим акордам деревних нот, магнолії та іланг-ілангу.

Доповнюючи два попередніх акорду, ноти кремового ірису, прикрашені легким ванільним шлейфом, є ідеальним сполучною ланкою в ланцюжку нот і додають аромату приголомшливу силу спокуси.

WANTED, аромат контрасту і тяжіння, уклав в дорогоцінний посудину розкішне сяйво іланг-ілангу, контрастний блиск дуету деревних нот з магнолією і зачаровує ніжність оксамитового ірису, створивши еліксир протилежностей: Сильний і одночасно ніжний, строгий і разом з тим пристрасний, символізуючи подвійність чоловічого і жіночого начала, що абсолютно нове для марки Helena Rubinstein.

Чарівні і розкішні акорди створюють яскравий чуттєвий аромат, який не може залишитися непоміченим.

Демі Мур

Helena Rubinstein представляє новий аромат WANTED

Любляча і улюблена, жінка і мати в рівній мірі, сучасна, рішуча і пристрасна, Демі Мур ідеально втілює музу WANTED. Жінка, яка живе в гармонії зі своїм коханим, своїми бажаннями, своїм ароматом.

Похожие темы