IDEALIA від VICHY ідеальна шкіра тепер реальність

25 Фев, 2015

IDEALIA від VICHY ідеальна шкіра тепер реальність

Що таке ідеальна шкіра? За якими основними критеріями вона оцінюється? Як бачать ідеальну шкіру жінки на різних континентах? Відповіді на всі ці питання з’ясували вчені Лабораторії VICHY. А також їм вдалося розробити засіб, який створить ідеальну шкіру шар за шаром.

Дослідження, що охопило 4 етносу від 20 до 60 років, 4 континенти і зажадало 98 годин інтерв’ю, показало, що будь-яка шкіра може стати і залишатися ідеальною, якщо подбати про 3-х основних параметрах:

  • Мікрорельєф
  • Тон шкіри
  • Зморшки

На функціонуванні шкіри позначаються вік, стрес, шкідливі звички, гормональний фон, дієти, а також зовнішні фактори, такі як клімат, UV-випромінювання, обумовлений повітря. Ці фактори впливають на всі шари шкіри від найглибших до самих поверхневих. Здоров’я шкіри погіршується, і її тканини руйнуються зсередини. Сповільнюється природне відлущування шкіри. Іншими словами — шкіра перестає бути ідеальною.

Грунтуючись на проведених дослідженнях, вчені Лабораторій VICHY поставили собі непросте завдання — знайти максимально ефективний компонент, який надає антивікове дію і значно поліпшує загальний стан шкіри.

Після 5 років досліджень Лабораторії VICHY знайшли унікальний компонент — Комбуча.

Комбуча (чайний гриб) виділяють за допомогою біотехнологічної ферментації чаю, отримуючи активний концентрат в найбільш чистій формі. Саме в ньому міститься унікальне співвідношення фруктових кислот, вітамінів, пробіотиків і поліфенолів — 4-х компонентів, що є абсолютними лідерами в косметології та дерматології.

IDEALIA від VICHY — головна новинка 2012 годаот ЛабораторійVICHY. Це перший засіб, до складу якого увійшла Комбуча, і перший засіб у новій гаммеIDEALIA, яка буде розширюватися в 2013 році.

8-тижневе поліетнічна тестування за участю 109 жінок показало, що IDEALIA від VICHY зменшує пори на 77%, шкіра стає більш сяючою на 79%, більш м’якою — на 96%, більш гладкою — на 82%, зморшки зменшуються на 77%, здоровий рум’янець з’явився в 84%.

Похожие темы