Ін’єкції молодості і краси ніж ефективний філлер?

13 Ноя, 2014

Ін'єкції молодості і краси ніж ефективний філлер?

Ще один рік добігає кінця. Як би молодо ми не виглядали і як би добре себе ні відчували, вік дає про себе знати. І незважаючи на те що ви неухильно дотримуєтесь правил краси — наносите креми, п’єте рекомендовані два літри чистої води щодня, їсте здорову їжу і виснажувати себе спортом — на обличчі все більше і більше стають помітні зморшки.

З віком шкіра втрачає природний колаген — білок, який є компонентом всіх шарів шкіри. Саме він надає їй об’єм і пружність. Коли колагенові волокна руйнуються, знижується еластичність шкіри, утворюються зморшки і складки, а також змінюється овал обличчя.

Звичайно, у сучасної жінки є чимало способів протистояти часу, адже салони краси пропонують безліч процедур по омолодженню. Але сьогодні всім уже зрозуміло, що для швидкості ефекту креми і маски не годяться, потрібно більш дієве, але щадне, на відміну від пластики, засіб — ін’єкції.

Вам не подобається відображення в дзеркалі? То чи не час спробувати так звані «уколи краси»? Філлери — нове слово у світовій косметології. Це препарати-наповнювачі для згладжування рельєфу шкіри, які вводяться прямо під зморшки за допомогою голки.

Філлери, маючи споріднений дермі склад, заповнюють втрачений тканинний обсяг, прибирають «гусячі лапки», підвищують пружність і еластичність шкіри, стимулюють її регенерацію і омолодження. Виробники постачають такі препарати в стерильно упакованих шприцах, щоб забезпечити безпеку коштів для здоров’я клієнта.

Passion.ru розповідає про те, як швидко, ефективно і без шкоди для самопочуття привести себе в порядок до Нового року за допомогою нової б’юті-процедури.

Нехай пластика зачекає!

Відновити втрачений з віком обсяг м’яких тканин і миттєво позбутися від зморшок допоможе волюмайзер Radiesse ™ (Радіес). Це філлер останнього покоління, він складається з мікросфер кальцію, які рівномірно розподілені в гелі. За безпеки, ефективності та тривалості збереження результату препарат перевершує своїх попередників, створених на основі гіалуронової кислоти.

Радіес поверне обсяг у місці ін’єкції. Саме там, де він потрібен. Глибокі зморшки заповняться, зникнуть запалі щоки і обвислі вилиці, контури особи «підтягнуться» і стануть більш чітко окресленими. Волюмайзер допоможе вирішити такі естетичні проблеми, від яких, здавалося б, може позбавити тільки хірург. Препарату по силам відновити «Трикутник краси» і повернути молодість.

Процедури з використанням волюмайзер Радіес — нове слово в косметології. Механізм його роботи принципово відрізняється від механізму дії інших филлеров.

З часом вводиться під шкіру гель з микросферами кальцію заміщається власним, знову виробленим колагеном, який підтримує створений гелем обсяг. А значить, результат після використання волюмайзер буде радувати довго: навіть найглибші зморшки і складки, наприклад, носогубні, зникнуть на цілий рік!

Перед тим як віддати себе в руки косметолога, переконайтеся в тому, що він пройшов необхідне навчання щодо застосування волюмайзер Радіес. Процедура займе не більше години. Ті, хто боїться болю, можуть розслабитися — ін’єкції практично безболісні.

Ця проста і зручна б’юті-процедура дозволить вам відразу ж повернутися до приємної передноворічній метушні з прекрасним настроєм, самопочуттям і привабливим зовнішнім виглядом. А для близьких залишиться секретом, чому ви так покращали!

На правах реклами

Похожие темы