Інновація Dior Capture Totale One Essential

21 Авг, 2014

Інновація Dior Capture Totale One Essential

  CAPTURE TOTALE ONE ESSENTIAL — інтенсивна відновлююча сироватка — перший незамінний етап глобальної антивікової програми від Dior.

Токсини — перші вороги молодості шкіри

У шкірі присутні токсини, що представляють собою молекуляние сполуки, які утворюються у відповідь на агресивну дію патогенного речовини на клітини. Небезпечні і невидимі, вони можуть бути екзогенними, що з’явилися в результаті зовнішнього впливу (УФ-промені, атмосферні забруднення, тютюн) або ендогенними, пов’язаними з внутрішніми факторами, такими як стрес, порушення харчування та гігієни життя.

Щодня у всіх шарах шкіри накопичуються близько 7000000000 молекулярних токсинів. Руйнівні наслідки таких процесів, як оксидація, пероксидація, глікації, численні, але і, до певної міри, оборотні, завдяки природним механізмам відновлення та очищення шкіри.

В результаті повторюваних агресивних впливів кількість пошкоджень доходить до критичного рівня. Механізми відновлення шкіри не справляються з навантаженням. Токсини більше не виводяться.

Дослідження Dior виявили: Без щоденного виведення клітинних токсинів ніяке омолоджуючу відновлення шкіри не досягає 100% -ої ефективності.

Більше ніж просто сироватка CAPTURE TOTALE ONE ESSENTIAL здатна усувати токсини в самому серці клітин, забезпечуючи подвійну ефективність омолоджуючого дії.

Більш швидке і більш інтенсивне відновлення:

Звільнені від токсинів, прекрасно відновлені клітини знаходять нове дихання. Шок, який породжує справжню хвилю відновлення, запускає в дію механізми молодості шкіри. Корекція видимих ​​слідів впливу часу стає більш інтенсивною і набуває виняткову ефективність.

Відразу при нанесенні сироватки шкіра вражаючим чином перетворюється, розгладжується, наповнюється. Ця трансформація констатується і візуально, і тактильно. Колір обличчя стає більш яскравим і однорідним. Він набуває свіже розоватое сяйво переповненій молодістю, еластичною і пружної шкіри.

День від дня шкіра відроджується, стає все більш прекрасною, виглядає більш юною. Після 4 тижнів застосування результат стає більш інтенсивним, дія засоби — більш швидким і ефективним. Зморшки розгладжуються, шкіра стає більш пружною, колір обличчя — більш яскравим.

Стимулювати і продовжувати ефективність дії засобів:

Допомагаючи шкірі позбутися від токсинів, сироватка CAPTURE TOTALE ONE ESSENTIAL всебічно стимулює і продовжує ефективність омолоджуючого дії застосовуваних у поєднанні з нею коштів. Вона не підміняє ці кошти, а є самим першим і фундаментальним етапом програм денного і нічного догляду за шкірою CAPTURE TOTALE і CAPTURE R60 / 80 XP.

Плід геніальності природи та експертизи Dior в області омолодження, Перлина Longoza ™, що не має аналогів технічне досягнення.

Розроблена на основі одержуваного в Садах Dior ексклюзивного рослинного екстракту Лонгоз Мадагаскарської (Longoza de Madagascar), що грає першорядну роль в технології CAPTURE TOTALE, справжня молекулярна перлина, увінчана 10 патентами і відзначена в 32 наукових публікаціях, сконцентрувала в собі найбільш значне і мощнодействующее поєднання активних речовин і омолоджуючих комплексів, ніколи раніше не присутнє в засобах Dior.

Похожие темы