Інноваційний відхід від LOREAL Paris

21 Авг, 2014

   Правильний догляд за шкірою — це очищення, зволоження, харчування, а також — профілактика природного процесу старіння.

Найсучасніша тенденція відходу стверджує: молодість шкіри можна і потрібно підтримувати в будь-якому віці.

Джерело молодості шкіри полягає в оновленні клітин. З часом шкіра виробляє все менше число нових клітин і потребує життєво необхідної матерії. Крім того, в умовах несприятливого навколишнього середовища клітини втрачають свою життєздатність, і очікувана тривалість їх життя значно знижується.

Над пошуком засобів, здатних ефективно вирішувати ці проблеми і підтримувати молодість шкіри, довгий час працювали фахівці лабораторій L’OREAL.

Результатом їх досліджень стала інновація Лабораторій L’OREAL — догляд з Про-ксиланів ™ і гіалуронової кислоти, для допомоги у створенні абсолютно нових клітин і підтримки видимої молодості шкіри.

На основі цих продуктів компанія створила гаму засобів, що забезпечують революційний догляд для відновлення щільності шкіри, підтримки пружності і сяйва шкіри. Офіційною особою, посланником нового догляду стала Пенелопа Крус.

Гіалуронова кислота — найсильніший зволожувач і відновник об’єму шкіри, схвалений дерматологами і споживачами косметичних засобів (як ми знаємо, одна з ознак старіння — зміна обсягу шкіри, який забезпечує чіткі контури особи). Цей компонент природним чином присутній в нашому організмі, у тому числі і шкірі. Також гілауроновая кислота відома здатністю відображати окислительное вплив ззовні завдяки дії проти вільних радикалів.

Про-Ксилан ™ — це новий активний компонент біологічного походження в антивіковому догляді, запатентований лабораторіями L’OREAL — фахівцям знадобилося 7 років досліджень для створення цієї молекули.

Про-Ксилан ™ стимулює активність важливих компонентів і спрямований на створення оптимальної навколишнього середовища клітини. Крім того, він дозволяє гіалуронової кислоти фіксуватися на клітинах, гарантуючи, таким чином, ефективне зволоження дерми та епідермісу

Гаму продуктів по догляду за шкірою, що сполучає в собі унікальну комбінацію абсолютно нових активних інгредієнтів, які направлено впливають на клітинну екосистему, сприяючи створенню нових клітин, L’OREAL Paris представить покупцям в лютому 2008. Використовувати продукти можна в будь-якому віці. Новий відхід не є анти-віковим, він спрямований на підтримання молодого стану шкіри. Засоби розроблені в руслі екологічно чистого підходу і представлені сироваткою, денним кремом, нічним кремом і кремом для шкіри навколо очей. Середня ціна найдорожчого кошти в серії буде близько 500 рублів.

Похожие темы