Інтенсивно зволожуючі засоби для будь-яких погодних умов

22 Авг, 2014

Інтенсивно зволожуючі засоби для будь-яких погодних умов

  Soins Super Hydratants Multi-Climats: нові заповітні двері в райський куточок для Вашої шкіри …

2008: Компанія Кларанс розробляє «багаторівневе зволоження» (зволоження на 4-х рівнях шкіри) і відкриває двері в райський куточок для Вашої шкіри, де невідомі холод, спека і негативні наслідки забруднень навколишнього середовища: Лінія інтенсивно зволожуючих засобів для будь-яких погодних умов Soins Super Hydratants Multi-Climats.

2009: Компанія Кларанс розширює межі раю для Вашої шкіри завдяки трьом новим Інтенсивно зволожуючим засобам для будь-яких погодних умов Soins Super Hydratants Multi-Climats:

1. Інтенсивно зволожуючий крем Crème Désalterante SPF 15 для нормальної і схильної до сухості шкіри. Легкий крем глибоко проникає в шкіру, сприяє відновленню водного балансу нормальної і схильної до сухості шкіри, надає їй сяйво, забезпечує захист від будь-яких перепадів температур протягом дня.

Ще більше захисту від впливу сонячних променів: поєднання органічних світло-і термостійких сонячних фільтрів забезпечує захист від УФ променів (SPF 15).

2. Зволожуюча крем-маска «Анти-СУАФ» Masque-Crème Anti-Soif — спеціально для збезводненої шкіри. Поживна маска з насиченою текстурою інтенсивно зволожує навіть саму зневоднену шкіру. За 5-10 хвилин маска відновлює ідеальний водний баланс шкіри, освіжає, дарує відчуття комфорту і надає шкірі сяйво.

3. Зволожуючий і відновлюючий бальзам для губ Baume Lèvres Réparateur c ефірним воском троянди. Інтенсивне засіб для пошкодженого губ. Незамінний засіб для краси Ваших губ: бальзам ніжно-рожевого відтінку, що володіє легким блиском, додає губам природне сяйво.

Центральне місце в цьому ефективному «багаторівневому» зволоженні займають два активних компоненти — ексклюзивна розробка компанії Кларанс:

* Катафрай — вирубка цього дерева родом з мальгаський лісів здійснюється в рамках програми справедливої ​​торгівлі. Екстракт кори катафрая, отриманий спеціально для включення у формулу інтенсивно зволожуючих засобів для будь-яких погодних умов Soins Super Hydratants Multi-Climats, зміцнює захисний бар’єр рогового шару шкіри і активізує природний процес зволоження в епідермісі.

* Інноваційний комплекс, що об’єднує дві доповнюючі один одного форми гіалуронової кислоти. Високомолекулярна гіалуронова кислота (ВМК) забезпечує ідеальний рівень зволоження поверхні шкіри, у той час як низькомолекулярна кислота (НМК) проникає в глибинні шари шкіри для відновлення запасу вологи в дермі.

Похожие темы