Ізраїльська косметика вистачить на всіх Мертвого моря?

Ізраїльська косметика вистачить на всіх Мертвого моря?

22 Апр, 2014

Ізраїльська косметика вистачить на всіх Мертвого моря?

Ізраїльська косметика з’явилася не так давно, але високо цінується у всьому світі завдяки основі, на якій вона створюється. Солі і грязі Мертвого моря цінувалися завжди, але ось, нарешті, знайшли своє застосування в косметології і почали підкорювати світ. Завдяки тому, що ізраїльська косметика крім усього іншого містить компоненти рослин, які ростуть близько Мертвого моря, вона допомагає активізувати природні захисні механізми шкіри, адже вченими було доведено, що механізми захисту від несприятливих факторів, використовувані цими рослинами, схожі з механізмами захисту людської шкіри. При цьому кожен вид косметики Мертвого моря розрахований на певний віковий період, а сироватки — навіть на вирішення конкретної проблеми шкіри.

Розташоване в Західній Азії в тектонічному розломі, що утворився більше 2 млн. Років тому, Мертве море знаходиться на 400 метрів нижче рівня світового океану. Хоча морем його називають умовно, тому що воно не з’єднується з океаном, то, швидше, вважається озером. Унікальні особливості Мертвого моря завжди привертали людини — ще стародавні римляни будували курорти на його берегах, хоча повноцінні клініки вперше з’явилися в 1967 році. Природні елементи цієї водойми в плані впливу на людину вважаються унікальними, що не дивно, якщо уважно розглянути склад води цього незвичайного водойми.

Завдяки своєму місцю розташування, Мертве море має низку особливостей — вода володіє високою щільністю, в ній практично неможливо потонути. Вона в 8 разів перевершує за солі аналогічний показник вод атлантичного океану, в 7 разів — Середземного моря, і в 40 разів солоніша Балтійського. При цьому кардинально відрізняється склад води: на відміну від звичайного вмісту в морській воді хлориду натрію, рівного 77%, Мертве море містить всього 30% цієї солі, при цьому на частку солей магнію припадає до 50%, також до складу води входить велика кількість іонів натрію, калію, магнію, кальцію і брому, завдяки чому це нагадує склад крові людини. Також у воді Мертвого моря присутні такі важливі мікроелементи як мідь, цинк, кобальт і т.д.

Окремої уваги заслуговує бруд Мертвого моря, на основі якої створюється велика частина ізраїльської косметики. За час існування цієї водойми на його дні утворився іловий осадовий шар товщиною 100 метрів, який і називається брудом Мертвого моря, але при цьому всього на 5% складається з біомаси бруду, на 50% з води і 45% припадають на всесвітньо відомі солі незвичайного водойми .

Ізраїльська косметика вистачить на всіх Мертвого моря?

Однією з найвідоміших та інноваційних ізраїльських компаній, що випускають косметичну продукцію класу «De Luxe» на основі солей і грязі Мертвого моря, можна назвати Dead Sea Premier. Відмінності цієї компанії полягають у патенті на особливу технологію обробки натуральної грязі Мертвого моря, що дозволяє відокремлювати всі важкі для людського організму речовини, залишаючи тільки корисні складові, при цьому тільки в продуктах лінії Premier з’єднані мінерали Мертвого моря з унікальним ліпосомного комплексом, що забезпечує проникнення корисних речовин в найглибші шари шкіри. Також важливо, що компанія використовує спеціальну упаковку, вироблену для неї в Японії — аналог муранського скла, що дозволяє зберігати відкриту продукцію при кімнатній температурі.

Ahava вважається єдиною в світі косметикою, яка проводиться від початку до кінця на березі Мертвого моря, біля джерела природної сировини, при цьому це перша в Ізраїлі косметична продукція, удостоєна Міжнародного сертифікату якості ISO 9002. Компанія відома в 40 країнах, і особливу перевагу їй віддають в США, Канаді, Франції, Австрії, Швеції, Фінлядія, Японії та Південній Кореї.

Ще одна полюбився в Росії ізраїльська компанія Sea of ​​SPA пропонує основну лінію для будь-якого віку і всіх типів шкіри, лінію Alternative Care для жінок після 30 і всіх типів шкіри, Black Pearl з порошком перлів для жінок після 35 і всіх типів шкіри (результат застосування цієї серії на обличчі стає помітним моментально) та сироватки для професіоналів і домашнього застосування на локальних ділянках шкіри.

Болотова Леля

Похожие темы