Як наклеїти накладні вії і пучки

15 Дек, 2014

Як наклеїти накладні вії і пучки

Не секрет, що в рекламах туші візажисти часто використовують накладні вії або пучки вій. Вони додають погляду тієї самої виразності, про яку говорить голос за кадром, приписуючи всі лаври, звичайно ж, туші.

Дійсно, накладні вії — це великий винахід. Якщо ви хочете додати в макіяж очей чарівності, драматизму, млосності, вони будуть, як не можна до речі. Здається, приклеїти вії досить просто, але на ділі ви можете зіткнутися з низкою нюансів, які перетворять цю процедуру в довгий і болісний процес.

Passion.ru розповість вам, як виконати це сакральне дійство, не вдаючись до допомоги фахівців, і при цьому залишити очі в цілості й схоронності.

Приклеюємо вії

1. Для початку необхідно знежирити повіки, щоб вії щільно приклеїлися. Для цього протріть очі рідиною для зняття макіяжу.

2. Вії можуть виявитися занадто широкими для ваших очей, тому попередньо їх потрібно приміряти. Візьміть вії пінцетом і прикладіть їх якомога ближче до основи росту ваших власних вій. Подрежьте їх, якщо вії для вас широкі і, якщо вони набагато довші ваших власних вій.

3. Видавіть на долоню невелику смужку клею (в ідеалі він повинен бути чорним), і протягніть смужку вій по ньому. Зачекайте пару секунд, поки клей загусне.

4. Візьміть вії пінцетом посередині, прикладіть ближче до основи росту ваших власних вій. Починайте притискати накладні вії від зовнішнього куточка ока до внутрішнього, притримуючи кінчики вій пальцями. Проведіть по підставі зубочисткою, щоб краще закріпити.

5. Проведіть верхню повіку по підставі росту вій лайнером або чорним контурним олівцем, злегка виходячи за межі рухомого століття. Такий прийом дозволить приховати дрібні недоліки (залишки клею).

6. Нанесіть туш, вона вирівняє вії і розправить їх. У процесі акуратно притримуйте накладні вії.

Ваші б’юті-помічники:

1. Накладні вії Kiss,
2. Подовжуюча туш для вій «Супердовгі Extreme» Avon,
3. Підводка-фломастер GOSH.

Як зняти накладні вії

  • Їх ні в якому разі не можна висмикувати, разом з накладними ви можете висмикнути свої власні, пошкодити їх структуру. Намочіть теплою водою ватяні диски і покладіть на повіки на 2-3 хвилини.
  • Потім нанесіть на ватяну паличку засіб для зняття макіяжу (краще, якщо це лосьйон з маслами в складі, він найкраще розм’якшить клей). Проведіть паличкою по основній лінії, куди приклеєні вії. Після того, як клей стане м’яким, візьміть вії за кінчик у зовнішнього краю і потягніть. Відкріплюйте стрічку вій повільно і обережно.
  • Після ще раз протріть повіку засобом для демакіяжу, і нанесіть заспокійливий крем для повік.

Зберігання та догляд за накладними віями

  • Накладні вії — це не одноразова річ. Тому після того як ви їх зняли, віям потрібно повноцінний догляд.
  • Зніміть з них клей і туш за допомогою ватної палички та засоби для демакіяжу, потім протріть вії ватним диском, змоченим теплою водою.
  • Якщо клей занадто сильно прилип, його можна видалити за допомогою зубної щітки і мильної води, або ж використовувати для цих цілей пінцет.
  • Після просушіть вії, а потім покладіть їх назад в контейнер.

Наклеюємо пучки вій

1. Підберіть пучки відповідної довжини, виберіть, куди б хотіли їх приклеїти. Якщо помістити найдовші до зовнішнього куточка ока, так ви візуально його підніме, якщо наклеїти пучки посередині вони візуально збільшать очі (особливо це актуально для власниць маленьких глубокопосаженних очей), відкриють погляд.

2. Візьміть пучок пінцетом, опустіть його в клей, натягніть повіку і приклейте пучок якомога ближче до основи росту натуральної вії, добре притримуйте 40 секунд.

3. Щоб уникнути асиметрії наклеюйте пучки по черзі, то на правий, то на ліве око. Завжди починайте наклеювати із зовнішнього куточка ока, туди зазвичай кріпляться найдовші пучки.

4. Приклеївши пучки, посмикайте їх злегка (вони не повинні відклеїтися).

5. Підведіть верхню повіку по лінії росту вій, прокрасьте вії тушшю.

Пучки вій знімаються за тією ж схемою, що і накладні вії.

Ваші б’юті-Пощник:

1. Пучки вій Mod PermaLash Andrea,
2. Контурний олівець M.A.C Naturally,
3. Туш Sumptuous Extreme Estee Lauder.

Катерина ПОПОВА

Ваш секрет краси
ДІЗНАТИСЯ

Експрес-опросВи носите накладні вії?

Так, часто вдаюся до їхньої допомоги збільшити свої вії

Так, іноді, з особливої ​​нагоди

Ні, але тепер обов’язково спробую

Ні, у мене свої гарні

Голосовать

Похожие темы