Як повернути молодість шкірі?

14 Ноя, 2014

   Поява зморшок засмучує будь-яку жінку, і, як правило, змушує тут же купувати чималу кількість косметики anti-age. У хід йдуть також омолоджуючі процедури, чудодійні розгладжують маски … Виглядати навіть на свій вік не хоче ніхто, і це цілком зрозуміло: в наше століття великих можливостей так хочеться залишатися молодою як можна довше! Але які заходи дійсно допомагають, а не просто полегшують наші гаманці?

Щоб розібратися в настільки складному питанні, необхідно зрозуміти: вікові зміни шкіри — це не тільки поява зморшок!

Це — процес зміни структури шкіри, яка з віком втрачає пружність і стає тоншою.

Чому так відбувається?

З кожним роком клітини шкіри виробляють все менше еластину і колагену

Стоншується жировий прошарок

Ліпідний бар’єр стає більш крихким, шкіра втрачає вологу

Знижується щільність капілярів

Вікові зміни відбуваються завжди і з кожною людиною, але як же хочеться повернути час назад!

Напевно, саме тому існує безліч міфів про старіння шкіри і антивікової косметиці.

Міфи і факти

Міф №1

Якщо почати користуватися кремами anti age, то шкіра почне «лінуватися».

Відповідає косметолог марки OLAY Олена Сніговська:

& Quot; Це помилка. Будь антивікової крем покликаний коригувати тільки ті недоліки шкіри, які вже сформовані під впливом віку: сухість, нерівний тон, дрібні зморшки і т. Д.

А відсутність підтримуючих методів лише прискорює процеси старіння.

Навпаки, ряд сучасних антивікових засобів націлений на стимулювання обмінних процесів в клітинах, які з віком сповільнюються.

Дебора Хаттон, відома австралійська телеведуча, обличчя марки OLAY

Якщо різко припинити використовувати антивікові кошти, то шкіра всього лише поступово повернеться до свого колишнього стану і рівню обміну речовин & quot ;.

Міф №2

Креми марні — вони не проникають в глибокі шари шкіри.

Олена Сніговська:

& Quot; Дійсно, більшість кремів проникає тільки у верхні шари шкіри, а саме в епідерміс.

Але це не говорить про те, що креми марні, т. К. Вони прекрасно справляються із завданням усунення зовнішніх проявів ознак вікових змін.

Від зовнішнього стану поверхневого шару нашої шкіри і того, наскільки ми доглядаємо за ним, залежить гладкість текстури, її колір і сяйво.

Однак кошти з вмістом пептидів здатні проникати в клітини шкіри і стимулювати в них вироблення колагену, за рахунок чого збільшується відновлення клітин шкіри зсередини & quot ;.

Міф №3

Вікові зміни шкіри обумовлені генами. Якщо ваша мама мала «повний комплект зморшок» вже в 40 років, чи означає це, що всі ваші спроби зберегти молодість не принесуть результату?

Олена Сніговська:

«Ні, це міф. Численні наукові дослідження в різних країнах світу, проведені на близнюках, які проживають окремо, показують, що такі елементи навколишнього середовища, як куріння, забруднення атмосфери, рівень стресу, можуть збільшити кількість зморшок.

Також вкрай негативно на шкіру впливає сонячне випромінювання — за останніми даними дерматологів понад 80% випадків передчасного старіння шкіри викликано впливом ультрафіолетових променів.

Правильно підібраний догляд за шкірою, її регулярне очищення і постійний захист від сонця дозволить вашій шкірі виглядати молодо довше незалежно від генетичної схильності (стану шкіри батьків) ».

Похожие темы