Як повернути молодість?

Як повернути молодість?

13 Мар, 2015

   Виглядати молодо хочеться кожній жінці, особливо коли ознаки старіння вже дають про себе знати. На щастя, у наш час є реальні способи виправити прикмети віку, причому останні досягнення косметології доступні і безпечні, заради них не доведеться надовго випадати з життя і терпіти біль.

Виявляється, наука пішла далеко вперед і пропонує нам безліч способів виглядати молодше і привабливіше в будь-якому віці.

Розповісти про те, що відбувається з нашою шкірою з віком, який догляд їй потрібно і що пропонує нам сучасна косметологія, ми попросили фахівця — Кобченко Ольгу Володимирівну, лікаря-дерматокосметолога Скандинавського медичного центру.

— Ольга Володимирівна, розкажіть, що відбувається зі шкірою з віком?

— Організм людини так влаштований, що у віці приблизно 25 років в ньому починають працювати механізми в’янення. Це обумовлено цілим рядом природних причин, але грають роль і гормональний фон, спадковість, спосіб життя.

Що стосується шкіри — вона поступово втрачає еластичність. Це відбувається через уповільнення обмінних процесів в тканинах, зниження швидкості ділення клітин епідермісу.

Крім того, молода шкіра — гладка і еластична, оскільки містить велику кількість гіалуронової кислоти. З віком вміст в організмі гіалуронової кислоти знижується, а разом з цим зменшується здатність шкіри утримувати воду.

В результаті дії всіх цих факторів шкіра стає сухішою, тонкої, і на ній з’являються зморшки.

— Коли варто починати користуватися косметикою anti-age, замислюватися над антивіковими процедурами?

— Все індивідуально, але загальні рекомендації такі: доглядати і живити шкіру необхідно з ранньої юності, а купувати косметику anti-age в 35-40 років. Однак приймати таке рішення краще спільно зі своїм косметологом.

— Це найцікавіше. Розкажіть, будь ласка, що пропонує сучасна естетична медицина?

В арсеналі сучасної естетичної медицини широкий спектр методів вирішення різних проблем шкіри. Це процедури з харчування і зволоженню шкіри, пілінги, біодермабразія, апаратні методики, в тому числі: фотоомолоджування, міостимуляція, ультрафонофорез та інші.

Останнім часом особливо популярні ін’єкційні методики, до яких відносяться мезотерапія і контурна пластика. До найбільш радикальних методів відноситься пластична хірургія.

Традиційне хірургічне втручання передбачає переміщення і натяг тканин, тобто виправляє ситуацію в двомірному просторі. Ін’єкційна контурна пластика дозволяє моделювати обличчя в тривимірному просторі, доповнюючи, а часом і замінюючи операцію.

— Які показання до застосування цього методу?

— Будь-які порушення макрорельефа шкіри:

зморшки,

складки,

атрофічні рубці,

посттравматичні і післяопераційні рубці,

необхідність збільшення об’єму губ, усунення вікових змін губ.

При цьому всі препарати для ін’єкційної корекції є своєрідними «заповнювачами» (філлерамі), які можуть вирівнювати шкірну поверхню як лінійно (у разі зморшок), так і об’ємно (губи, гіпотрофіческіе рубці).

— Розкажіть, будь ласка, докладніше, що це за препарати?

— Препарати групи «Рестилайн» — Рестилайн, Рестилайн Тач, Рестилайн Перлайн, Рестилайн Ліп та інші.

Рестилайн — це кристально чистий гель. Для виробництва препаратів групи «Рестилайн» використовується гіалуронова кислота нетваринного походження, отримана біотехнологічним шляхом, тому ризик виникнення алергічної реакції відсутній і попереднього тестування не потрібно.

Гель з часом в процесі природного розпаду повністю виводиться з організму.

Різний розмір часток гелю в препаратах лінії «Рестилайн» дозволяє диференційовано підходити до корекції зморшок і складок, оптимізуючи результат і тривалість ефекту косметичної процедури.

— Це та гіалуронова кислота, про яку ви говорили на початку нашої бесіди? У чому її омолоджуюча сила?

— Так, та сама гіалуронова кислота, яку з віком втрачає наша шкіра. Насправді це молекула цукру природного походження, що входить до складу всіх тканин нашого організму.

Гіалуронова кислота, володіючи здатністю притягувати воду, допомагає зволожувати шкіру, надавати їй обсяг і покращувати структуру.

За допомогою ін’єкцій ГК можна формувати контури особи, додаючи обсяг тканинам.

Ефект — відновлення водного балансу, підвищення еластичності і тонусу шкіри, тим самим повертається свіжий природний вигляд.

— Дуже заманливо, а як це відбувається у вашій клініці?

— Процедури проводить доктор, з дотриманням усіх санітарно-гігієнічних вимог. Починається все з бесіди та огляду. Виходячи з сталися вікових змін і очікувань пацієнтки, ми запропонуємо відповідний саме їй препарат. Препарати відрізняються по в’язкості, і, відповідно, кожен вирішує свою задачу.

У нашому центрі ми застосовуємо тільки сертифіковані препарати групи Рестилайн (виробництва Швеція) та IAL System (Італія).

— Скільки часу це займає? Чи потрібна відновлювальний період?

— Процедури не займають багато часу і не вимагають великого відновного періоду,

а результат можна побачити негайно. Процедура займає близько години, перед процедурою на зону передбачуваної ін’єкції наноситься анестезуючий крем.

Після ін’єкцій можуть виникати побічні ефекти. Вони виражаються у вигляді легкої припухлості, почервоніння, хворобливих відчуттів, і зазвичай самі проходять.

— Подібні процедури застосовуються тільки для обличчя?

— Не тільки! Можна використовувати також для шиї, зони декольте і тильної сторони кистей.

— А як довго збережеться ефект?

— Результат після процедури може зберігатися довго, від 4 до 12 місяців. Для поліпшення ефекту можна пройти повторний курс. В нашому медичному центрі ви зможете все детально обговорити на індивідуальній консультації і переконатися в тому, що всі процедури проходять на дуже високому рівні.

Скандинавський медичний центр

вул. Друге Кабельна, д. 2, стор. 25

(5 хвилин пішки від ст. Метро Авіамоторна)

тел. (495) 788-18-17

www.scz.ru, info@scz.ru

Розмовляла Ірина Томіліна

На правах реклами

Похожие темы