Як позбутися від зморшок за лічені секунди

25 Авг, 2014

  Новий засіб «Моментальний коректор зморшок» OLAY Regenerist всього за 30 секунд помітно розгладжує шкіру і сприяє подальшій регенерації клітин.

З роками вікові зміни шкіри стають дедалі помітнішою. Особливо сильно кидаються в очі зморшки в носогубної області та в зоні між бровами. Ці вперті складки надають нашому обличчю суворого вигляду і змушують шукати засіб, який допоможе їх позбутися і продовжити молодість.

Сьогодні в косметології існує чимало методів корекції мімічних зморшок, найпопулярніший з яких — ін’єкції ботокса. Спеціально для тих, хто ще не готовий до більш радикальних процедур корекції вікових змін, OLAY представляє новий революційний продукт — Моментальний коректор зморшок пролонгованої дії з лінії Regenerist.

Моментальний коректор зморшок пролонгованої дії OLAY Regenerist успішно діє в двох напрямках: миттєво скорочує видимі прояви зморшок і сприяє регенерації клітин шкіри. Точковий аплікатор дозволяє наносити засіб на зони, найбільш схильні до появи зморшок — лоб, області навколо очей і губ, що призводить до миттєвого преображення всього обличчя. Всього за 30 секунд навіть найглибші зморшки візуально зменшуються, видима поверхня шкіри відновлюється, а ефект зберігається надовго: впродовж цілого дня ваша шкіра виглядає молодше і свіже.

Силіконові мікрочастинки та активні антивікові компоненти, що входять до складу нового засобу OLAY Regenerist моментально вбираються в шкіру, проникаючи вглиб і створюючи сполучну силіконову мікро-сітку. Протягом усього дня вона утримує вологу в шкірі, допомагаючи процесу регенерації. Вже через 3 тижні шкіра стає молодшою ​​не тільки зовні, але і зсередини, перетворюючись клітина за клітиною у всіх трьох вимірах: Розгладжуючи по всій поверхні, підтягуючись зсередини вгору, стаючи більш пружною зовні вглиб.

Новий продукт від OLAY входить в лінію засобів Regenerist, створених на основі комплексу аміно-пептидів. Саме аміно-пептиди мають регенеруючі властивостями, відновлюючи в клітинах колаген — білок, брак якого позбавляє шкіру еластичності і пружності. Доведено: при регулярному використанні коштів Regenerist рівень колагену в клітинах шкіри значно підвищується, а швидкість їх відновлення збільшується до 200%.

Таким чином, Моментальний коректор зморшок пролонгованої дії OLAY Regenerist не тільки сприяє візуальному усуненню «впертих складок» на обличчі за лічені миті, але допомагає шкірі омолодитися, відновлюючи її — клітина за клітиною!

Рекомендована роздрібна ціна: 556 руб.

Похожие темы