Як продовжити життя макіяжу

22 Дек, 2014

Як продовжити життя макіяжу

Дами, немов художники, наносячи макіяж, створюють на своєму обличчі дуже короткочасний б’юті-шедевр. І мріють, щоб в низці цейтнотів, коли потрібно виглядати ідеально цілий день, ця «картина» не вимагала реставрації. Як продовжити життя макіяжу на 24 години? Секретами діляться експерти Passion.ru — міжнародний візажист марки Estee Lauder Ерік Індиков і візажист Світлана Ликова.

Розкладіть кисті

Складно уявити собі художника без його незамінних інструментів — пензликів і спонжиком. Вибираючи спосіб нанесення макіяжу, ви можете зробити це спеціальними пензликами або, як творча натура, пальцями. І в тому, і в іншому випадку ви не зарекомендуєте дилетантом.

Але якщо вже ви віддали перевагу професійним кистям, щоб уникнути помилок в нанесенні макіяжу, і тим самим продовжити йому життя, потрібно вибирати правильні б’юті-інструменти, адже кожен з них має своє певне призначення:

Длягуб — тонка щільна кисть із загостреним кінчиком. Візажисти радять купувати виготовлену з вовни соболя. Цей матеріал найкраще завдає помаду, і текстура ворсинок не викликає алергію на ніжній шкірі губ.

Для століття:
Кісточка- «лопатка» — щоб завдати рівно тіні і добре їх розтушувати, підбирайте пензлик, за формою нагадує лопатку, її ворсинки щільно прилягають один до одного.
Плоска пензлик — вона тонка і пружна і служить для нанесення чітких графічних ліній.
Закруглена — призначена для нанесення тіней на рухоме верхню і нижню повіку. Пам’ятайте: для макіяжу очей найкраще мати кілька пензликів. Кожна повинна бути призначена для тіней певного колірного спектру. Це необхідно для того, щоб не забруднювати палітру самих тіней.

Для обличчя:
Велика кругла і плоска кисть — служить для нанесення і розтушовування пудри. Щоб не викликати алергію на обличчі, у випадку, якщо купуєте кисть із синтетичного матеріалу, переконайтеся, що вона гладка на дотик, а ворсинки щільно прилягають один до одного.
Кругла коротка і товста кисть — це коригуюча кисть, їй добре тонувати шкіру рідкими засобами.
Кругла, маленька і тонка створена спеціально для точкового нанесення коректорів і хайлайтеров.
Кисть-віяло — округла, з довгими волосками в центрі і короткими з боків, служить для нанесення рум’ян. Нею також добре видаляти надлишки пудри і макіяжу.
Велика округла кисть призначена для розтушовування колірних переходів і рум’ян.
Пухівка створена для нанесення компактної і розсипчастої пудри. При цьому контакт зі шкірою виникає більш тісний, ніж у процесі нанесення пудри пензлем, тому макіяж тримається довше.
Губка (спонж) — деякі воліють наносити рідкі тональні засоби або кремову пудру саме їй. Для розтушовування використовують гострокутні губки, для нанесення косметики — трикутної форми.

Розставте фарби

Художник завжди ретельно підбирає не тільки колір палітри, але і її текстуру, щоб картина вийшла яскравою і якісною. У нашому випадку простіше всього віддати перевагу так званій стійкою косметиці. Благо, бренди в цьому році пропонують нам цілі лінійки стійкого макіяжу.

Така косметика тримається мінімум 12-16 годин — правда, є одне «але». Подібні засоби сильно сушать, тому якщо ви є володаркою сухої або чутливої ​​шкіри, краще віддати перевагу перевіреним косметичним засобам.

Інший варіант — вибрати косметику з кремовою текстурою на силіконовій основі. Завдяки цьому компоненту така косметика вбирає надлишки шкірного сала, не даючи засобам розтікатися або скочуватися. Її дії вистачає на 6-7 годин.

Ніхто не забороняє вам також використовувати звичні косметичні засоби, але щоб косметика трималася довше, потрібно використовувати різні хитрощі при її нанесенні, про які ми розповімо нижче.

Підготуйте полотно

Гарна шкіра є відмінним полотном для того, щоб на ній зафіксувався макіяж. Тому опрацювати його до того, як ви приступите до ритуалу мейк-апу.

Для початку зробіть безабразивних пілінг, він прибере з лиця омертвілі частинки шкіри, тим самим вирівняє рельєф. Потім нанесіть на обличчя крем, бажано, щоб він був з антиоксидантами, гіалуронової кислотою і пептидами. Такий засіб сприяє швидкій регенерації шкіри, добре зволожує і робить її бархатистою і ніжною.

Коли шкіра буде вирівняна і зволожена, на неї щільніше ляже тональний крем. Якщо ви — володарка жирної шкіри, вам необхідно використовувати пудру, її текстура добре вбирає надлишки шкірного сала, і, отже, закріплює тональну базу.

Похожие темы