Як вибрати фарбу для брів і вій секрети вдалого способу

Як вибрати фарбу для брів і вій секрети вдалого способу

25 Июн, 2014

Як вибрати фарбу для брів і вій секрети вдалого способу
  • Як вибрати фарбу для брів і вій: секрети вдалого способу

  • Як вибрати колір брів

Фарбування брів і вій спеціально підібраною фарбою — альтернатива щоденному макіяжу, яка користується все більшою популярністю у жінок завдяки одному безсумнівні переваги. Одного разу пофарбувавши брови і вії, можна на кілька місяців забути про необхідність щодня підкреслювати вії за допомогою туші, а брови — за допомогою олівця.

Якщо правильно підібрати відтінок фарби для брів і вій і пофарбувати їх в салоні, брови і вії надовго збережуть колір і чіткість, привертаючи увагу до очей навіть тоді, коли на обличчі немає ні сліду косметики. Особливо актуально фарбування брів і вій напередодні літа — щоб не витрачати час і гроші на вибір водостійкої туші, яка не підведе навіть під час купання, і при цьому залишатися красивою, не боячись, що макіяж «потече» від води. Крім того, влітку волосся швидко вигоряють — це стосується і брів, тому фарбування вій і брів дозволить зберегти їх природний колір і чіткість.

Фарба для брів і вій

Вибір фарби для брів

Брови — рама дзеркала душі

і вій — завдання куди складніше, ніж вибір фарби для волосся: якщо в останньому випадку помилитися з відтінком можна без особливих наслідків, то у випадку з фарбою для брів відтінок повинен бути підібраний максимально ретельно. Вважається, що колір брів

Колір брів: не залишайте без уваги

повинен бути на один-два тони темніше кольору волосся, а колір вій — на один-два тони темніше брів. Втім, кінцевий вибір відтінку залежить від зовнішності — наприклад, власницям чорного волосся цілком підійде синяво-чорна фарба, блондинкам — сіруватий відтінок, а для рудоволосих оптимальним відтінком стане коричневий.

До вибору фарби для волосся

Фарба для волосся — інструмент жіночої краси або загроза здоров’ю?

необхідно підходити особливо ретельно — якщо шкіра навколо очей дуже чутлива або схильна до алергічних реакцій, фарба може надати небажаний вплив. Перш, ніж застосовувати фарбу для вій і брів, необхідно протестувати її дію на невеликій ділянці шкіри. Крім того, у жодному разі не можна фарбувати вії або брови звичайною фарбою для волосся — входять до її складу інгредієнти відрізняються занадто інтенсивним впливом і здатні пошкодити структуру волосків і ніжну шкіру повік.

Як вибрати фарбу для брів і вій секрети вдалого способу

Запитайте фахівця

Найкраще для фарбування брів і вій звернутися за допомогою до фахівця — це гарантує не тільки безпеку самої процедури, а й максимально природно підібраний відтінок фарби для брів і вій, як і у випадку з фарбуванням волосся. Втім, дотримуючись певних заходів обережності, забарвити вії та брови можна і в домашніх умовах. Фарбувати брови і вії рекомендується не частіше одного разу на місяць — втім, якщо фарба дійсно якісна і стійка, цілком можливо, що додаткове фарбування буде вимагатися набагато рідше.

Процедура фарбування брів і вій

Процедура фарбування брів і вій як в салоні, так і в домашніх умовах приблизно однакова, однак при фарбуванні будинку може знадобитися допомога іншої людини. Перш, ніж наносити фарбу на брови і вії, необхідно ретельно очистити шкіру повік за допомогою засобу для зняття макіяжу. Перше, на що необхідно звернути особливу увагу — це безпека шкіри при фарбуванні. Перед фарбуванням необхідно нанести на шкіру повік (але не на брови і вії) жирний крем — це допоможе уникнути взаємодії фарби зі шкірою.

Наносити фарбу на брови необхідно спеціальною щіточкою, яка випускається в комплекті з фарбою, або звичайною ватною паличкою. Тримати фарбу на волоссі необхідно від 5 до 15 хвилин в залежності від інтенсивності дії. Змивати фарбу потрібно вологими ватними дисками, а потім ретельно промити очі.

Фарбування вій — процедура ще більш складна і вимагає сторонньої допомоги. У салоні процедура фарбування вій починається з нанесення шару жирного крему на нижні повіки (іноді для захисту ніжної шкіри вік застосовується спеціальний шар захисного паперу). Потім фарба наноситься на вії за допомогою спеціального пензлика.

При фарбуванні брів в домашніх умовах існує ризик перетримати фарбу — в цьому випадку брови придбають занадто яскравий відтінок. Скорегувати колір пофарбованих брів можна за допомогою мильного розчину — змоченим в розчині ватним диском надлишки фарби видаляються досить ефективно. Якщо фарба потрапила на шкіру повік, що залишилися плями можна видалити за допомогою спеціальних засобів.

Похожие темы