Як вибрати пудру?

21 Май, 2014

Як вибрати пудру?
 • Як вибрати пудру?

 • Переваги і недоліки розсипчастої пудри

Косметична галузь випускає величезну кількість засобів по догляду, основне завдання яких — збереження і продовження жіночої краси. З усіх видів найбільш якісно і швидко з недоліками справляється пудра. Але використовувати її потрібно з розумом, так як з одного боку вона здатна приховати дрібні дефекти, даруючи жінці бездоганну шкіру. А з іншого боку — при невмілому використанні — може принести багато шкоди, спотворюючи риси обличчя. З’явившись більш ніж сімдесят років тому, вона і зараз є незамінним атрибутом дамської сумочки. Як же правильно вибирати пудру?

Трохи історії

Перші згадки про застосування пудри

Пудра: від первісних білил до бронзера

відносяться до часів Стародавньої Греції, Риму та Китаю. Саме тоді, згідно з історичними даними, стали наносити на шкіру такий різновид пудри, як свинцеві білила. Пізніше в Європі їх використовували для додання перуки пишності. Протягом тисячоліть складу пудри, як і її колір постійно зазнавав змін. У різний час використовували то жовту і червону охру, то різні суміші борошна, то сильно подрібнену білу глину.

Сучасну історію пудри відкрила винайдена в 1935 році Максом Фактором компактна пудра. Це стало справжнім переворотом в косметичному світі. Рекламувала її американська зірка Лана Тернер. Позиціонували продукт на ринку як єдине досконале засіб, який прекрасно тримається на шкірі і приховує маленькі дефекти. Новинка обіцяла «прекрасний новий колір обличчя». Існували й інші переваги: ​​пудра була зручна, проста у використанні і легко наносилася. З тих пір з’являтися на публіці без макіяжу стало ознакою поганого тону. Навіть під час Другої світової війни рекламували і продавали косметику.

Види пудри

Сучасна пудра — це косметичний засіб, який активно використовують більшість жінок. Воно покликане надавати матовість, гладкість, а також допомагати в маскуванні зморшок і дрібних дефектів. Використовують її і для підготовки шкіри до подальшого нанесення косметики. У XXI столітті існує кілька продуктів, які об’єднуються під загальною назвою «пудра».

Як вибрати пудру?

Найбільш популярним і сьогодні є компактна пудра. За підрахунками маркетологів, саме вона займає лідируючі позиції з продажу.

Гідності компактної пудри:

 • Зручність в експлуатації.
 • Маленькі розміри.
 • Упаковка «все включено» (з дзеркалом і спонжем).

Недоліки компактної пудри

Компактна пудра: тонка ретуш

:

 • Ціна. Це найдорожчий вид серед усіх пудр.
 • Крихкість. При падінні пудра може розколотися і розсипатися.
 • Для отримання однотонности по всьому обличчю необхідна вправність і деякий час.
 • Не підходить для сухої шкіри

  Догляд за сухою шкірою і водний баланс в організмі

  .

Наступна улюблена жінками текстура — розсипчаста пудра. Ще десять років тому цей вид використовувався виключно професійними візажистами, а сьогодні, за статистикою, кожна п’ята жінка чудово володіє навичками роботи з нею.

Похожие темы