Як зробити манікюр градієнт?

11 Мар, 2015

Як зробити манікюр градієнт?

Реклама заклично манить: «Спробуй веселку!» Дійсно, в цьому природному явищі ховається своя особлива, зачаровує краса, така ж, як і в манікюрі під назвою «градієнт». Сьогодні він на п’єдесталі нейл-пошани.

Стиль створення цього манікюру досить простий, і виконати його можуть навіть діти. Passion.ru розповість про те, як створити веселку після дощу на своїх нігтях.

Яким буває градієнт

Цей манікюр не тільки красиво виглядає завдяки нестандартному колірному покриттю, він візуально подовжує пальці, надає рукам витончений аристократичний вид.

Найбільш простий спосіб створення градієнта — покрити нігті від великого пальця до мізинця різними відтінками з одного колірного спектру, чергуючи їх. Варіант складніше — коли три, чотири або навіть п’ять відтінків розташовуються на кожному пальці, плавно переходячи один в одного.

Що стосується палітри, в манікюрі правлять бал модні в цьому сезоні відтінки nude, тони з золотистим напиленням і, звичайно, яскраві кольори лаків. Ефектно виглядає перехід від синього кольору в небесно-блакитний або від світло-рожевого в ліловий — все залежить від вибору колірного спектру.

Passion.ru рекомендує використовувати лаки з щільною текстурою — вони оптимально підходять для виконання цього нейл-дизайну.

До речі, в цілях економії часу ви можете віртуозно створити градієнт, застосувавши всього два відтінки з одного спектра кольорів. Щоб зробити з їх допомогою манікюр, досить використовувати один нехитрий прийом.

П’ять квітів з двох лаків

Озбройтеся двома лаками, пензликом для нанесення покриття і невеликим стаканчиком.

Покрийте перший ніготь лаком №1. Потім додайте кілька його крапель в приготовлену ємність. Додайте сюди ж пару крапель лаку №2 і ретельно розмішайте. Отриману суміш відтінків нанесіть на другий ніготь чистої пензликом.

Продовжуйте фарбувати нігті за даною схемою, поступово збільшуючи кількість лаку №2 в суміші для подальшого нігтя.

Градієнт на кожному нігті

Почніть з вибору колірної гами. Ви можете використовувати наступні поєднання відтінків: від сизо-блакитного до кольору морської хвилі, від білосніжного до перлинно-сірого. Все залежить від вашого вбрання і смакових уподобань.

Однак не варто використовувати два контрастних тони, інакше в результаті отримаєте ефект розмазаний плями.

Виконуємо манікюр

Спробуємо створити градієнт в салатово-зелених тонах. Тим більше, як і в минулому сезоні, вони фаворити в нейл-дизайні. Для досягнення ефекту ніжною веселки візьмемо чотири відтінки лаку для нігтів — Салатовий, фісташка, зелений, темно-зелений.

Дуже важливо врахувати геометрію розташування кольорів: найсвітліший повинен знаходитися біля основи нігтя, самий темний — по краю.

  1. Почніть з нанесення основи, потім черга самого світлого відтінку. У даному випадку використовуємо фісташковий. Нанесіть його по всьому периметру нігтя. Саме цей колір на фінальному малюнку повинен покривати зону місяця.
  2. Тепер настала черга перехідного кольору — салатового. Нанесіть кілька крапель лаку на край спонжа і починайте вбивати відтінок від зони посмішки до місяця. Не натискайте занадто сильно на спонж при нанесенні — він може увібрати всю фарбу.
  3. Потім приступайте до нанесення зеленого відтінку (також за допомогою спонжа), від краю нігтя злегка заходячи за зону посмішки.
  4. Ближче до краю нігтя, тобто трохи вище зони посмішки, нанесіть темно-зелений відтінок. Краєчок нігтя також можна прикрасити стразами в тон або декорувати лаком з блискітками.
  5. Після того, як шари повністю висохнуть, скористайтеся закрепителем, щоб надати глянсовий блиск нігтям і продовжити життя вашому манікюру.

Як зробити манікюр градієнт (відео):


Ви пробували манікюр градієнт?

Аревик ЧАХОЯН

Похожие темы