Календар стрижки волосся на грудень 2014

08 Дек, 2014

Календар стрижки волосся на грудень 2014

Як правило, грудень — час сміливих перукарень експериментів, адже багатьом дамам хочеться увійти в наступаючий рік оновленими і продемонструвати на новорічних корпоратівахбезупречную зачіску. Ми ретельніше підбираємо новий образ, активно цікавимося найсвіжішими модними тенденціями, а іноді навіть по 2-3 рази за місяць міняємо стрижку. І все це заради того, щоб зустріти Новий рік у всеозброєнні, а заодно і залишити в минулому всі негаразди.

Все це, звичайно, чудово, однак при цьому не варто забувати, що гарна зачіска неможлива, якщо у вас є проблеми з волоссям. Тому з самого початку місяця підсильте догляд за ними — частіше робіть живильні і зволожуючі маски, при необхідності проводите лікувальні процедури, а в ті дні, коли не виходьте з дому, не терзайте свої локони лаками, пінками і тугими пучками.

І, природно, перед тим, як відвідувати перукаря і займатися тими чи іншими домашніми процедурами, заглядайте в наш місячний календар стрижок на грудень 2014 року.

За традицією пояснимо, як користуватися нашим календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо він закінчується, наприклад, в два або в третій годині ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати. Тобто число залишається тим же, а астрологічне вплив змінюється.

Буває й так, що перша половина дня абсолютно не підходить для візиту в салон і навіть інтенсивними засобами для укладки краще не користуватися, щоб не нашкодити структурі волосся, зате друга цілком сприятлива як для стрижки та фарбування, так і для лікувальних процедур.

Для наочності розберемо 2 грудня 2014. До 14:13 (час московський) краще звести до мінімуму будь перукарні маніпуляції, відмовитися від гарячої укладання і від використання спиртовмісних укладань. Зате після 14:13 стрижка позитивно вплине на здоров’я волосся, а на метафізичному рівні притягне до вас багатство.

Крім того, спеціально для тих, хто вкладає в новорічну зачіску сакральний зміст, скажемо кілька слів про те, як варто зачесатися для зустрічі 2015 з точки зору астрології:

  • У фаворі будь ретро-образи і знамениті зачіски відомих кіногероїні — чим артистичніше ви будете виглядати, тим краще.
  • Вітаються дрібні кучерики, що імітують шерсть вівці, покровительки наступаючого року.
  • Вдалим рішенням стане прикраса зачіски атласними яскраво-синіми стрічками та квітами лазоревого відтінку, а також тихо подзвонювати дзвіночками.
  • Дамам з дуже коротким волоссям варто звернути увагу на обідки-капелюшки та оригінальні діадеми.
  • Власницям довгого прямого волосся можна порекомендувати низький художній пучок, прикрашений сіткою з дрібними синіми намистинами або завитками з різнокольорових стрічок.

Похожие темы