Календар стрижок на березень 2013

Календар стрижок на березень 2013

31 Июл, 2014

Календар стрижок на березень 2013

Стрижку, фарбування, лікувальні маски і навіть підрівнювання чубчика краще співвідносити з місячним календарем, тоді й волосся буде більш густими, блискучими і здоровими, і ваше життя стане набагато гармонійніше.

Якщо відчуваєте, що в вас накопичилася втома або що оточуючі вам заздрять, то вирушайте в перукарню на спадаючу Місяць, так ви позбавитеся від того, що вас гнітить.

А якщо мрієте про якусь прибутку, то стрижіться на зростаючу Місяць. Дні входження Місяця в нову фазу вважаються несприятливими для будь-яких маніпуляцій з волоссям, окрім масажу голови, живильних масок і обполіскувань.

Про те, коли в березні найкраще відвідувати перукаря, читайте на Passion.ru

Перша декада березня

1 березня, п’ятниця 19-й місячний день (до 23:08, пізніше орієнтуйтеся на 20-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Сьогодні краще не відвідувати перукарню. День несприятливий для стрижки та фарбування волосся. Ви не позбудетеся від негативу, а притягатимете до себе негативну енергію, що дісталася майстру від попередніх клієнтів. Крім того, будь-які хімічні реагенти можуть викликати алергічну реакцію і отруєння організму.

2 березня, субота, 20-й місячний день, Місяць у Скорпіоні.

Стригтися і фарбуватися в цей день небажано. А от зробити оригінальну зачіску на довгому волоссі дуже навіть рекомендується. Змініть звичний хвостик на косичку, що нагадує хвіст скорпіона, і вам усміхнеться удача.

3 березня, неділя, триває 20-й місячний день (до 00:27, пізніше орієнтуйтеся на 21-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Ще один несприятливий день для стрижки, фарбування і довготривалої завивки. Зате знову вітаються оригінальні «навороти» на волоссі. Крім того, сьогодні цілком підходящий час для зміцнювальних масок.

4 березня, понеділок, 21-й місячний день (до 1:43, пізніше орієнтуйтеся на 22-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Сьогодні відмінний день для кардинальної зміни іміджу. Ви можете дозволити собі будь-яку стрижку, на яку раніше не наважувалися. Новий образ «приживеться як рідний» і подарує вам свіжі незабутні враження.

Крім того, цей день добре підходить для фарбування волосся, особливо якщо ви віддаєте перевагу яскраві кольори або нестандартну колористичну гаму. Якщо ж вас страшить різка зміна звичного вигляду, то скористайтеся тонуючими бальзамами і пінками.

5 березня, вівторок, 22-й місячний день (до 2:50, пізніше орієнтуйтеся на 23-й місячний день), 4-а чверть, Місяць у Стрільці.

Ще один відмінний день для експериментів. За допомогою нової стрижки або кольору волосся ви зможете домогтися відчуття психологічного комфорту, легкості і радості.

Якщо ви плануєте подорож або початок якоїсь справи, то новий образ стане вам відмінним помічником. Головне, вибирайте імідж самостійно, підкоряючись своєму внутрішньому чуттю, і не дозволяйте нав’язувати собі чужу думку.

6 березня, середа, 23-й місячний день (до 3:46, пізніше орієнтуйтеся на 24-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для будь-яких перукарень процедур. Темна енергетика 23-х місячної доби провокує на невдоволення, тому навіть якщо вам зроблять дивну стрижку, ви навряд чи залишитеся задоволені результатом. Крім того, вважається, що, обрізаючи в цей день волосся або нігті, ви втрачаєте життєву енергію.

7 березня, четвер, 24-й місячний день (до 4:30, пізніше орієнтуйтеся на 25-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Цей день цілком припустимо для стрижки, однак треба пам’ятати, що збільшується травмоопасность, тому не варто записуватися до перукаря, в чиєму майстерності ви сумніваєтеся.

Зате сьогодні відмінний день для лікувальних масок для волосся, особливо тих, на чию основу входять рослинні жири та екстракти.

8 березня, п’ятниця 25-й місячний день (до 5:06, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Водолії.

Сьогодні ваша інтуїція підкаже вам, варто чи не варто йти в салон. Якщо ви відчуваєте, що вам для чогось просто необхідно підстригтися, то зробіть це. Мотивація може бути різною: здивувати всіх на святкуванні 8 березня, підкорити коханого чоловіка або позбавитися від головних болів. А от від фарбування волосся краще утриматися.

9 березня, субота, 26-й місячний день (до 5:34, пізніше орієнтуйтеся на 27-й місячний день), Місяць у Водолії.

Цей день не дуже сприятливий для стрижки та фарбування волосся. Бажання покапризничать, спровоковане положенням Місяця, не дасть вам насолодитися відвідуванням салону і результатом роботи майстра. Та й гроші сьогодні рекомендується економити.

Так що краще самостійно зробити незвичайну укладку або зачіску. Творчий підхід до власної зовнішності підніме вам настрій і покаже оточуючим, що ви креативна і оригінальна особистість.

10 березня, неділя 27-й місячний день (до 5:57, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Рибах.

Сьогодні несприятливий день для стрижки і для фарбування волосся. Ви можете отримати абсолютно не той результат, на який розраховували. Зате це вельми вдалий час для зволожуючих і живильних масок, а також для використання технології іонізації.

Крім того, ваші волосся буде вам дуже вдячні, якщо ви їх зайвий раз просто вимиєте.

Похожие темы