Календар стрижок на березень 2014

02 Дек, 2014

Календар стрижок на березень 2014

Перші весняні промінчики сонця ніжно пестять шкіру, і так хочеться вже позбутися обридлих шапок і капюшонів! Однак поспішати не варто. Погода в березні підступна, і ви можете ще більше нашкодити ослабленим за зиму волоссю. Перш ніж дозволити собі розкіш ходити з непокритою головою, захистіть свої локони спеціальними засобами.

І не забудьте перед відвідуванням перукарського салону заглянути в місячний календар стрижки волосся, опублікований на Passion.ru. Весна — час оновлення та нових звершень, а щоб вони були вдалими, рекомендується співвідносити візит до майстра з рухом Місяця. Тоді ви точно залишите в минулому свої проблеми і привернете до себе всі бажані блага, не кажучи вже про те, що правильно підібраний момент для стрижки та окрашіваніяпоможет зробити ваше волосся здоровими і красивими.

За традицією пояснимо, як користуватися нашим календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо він закінчується, наприклад, в два або в третій годині ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати. Тобто, число залишається тим же, а астрологічне вплив змінюється.

Буває й так, що ранок та день прекрасно підходять для стрижки, а ввечері похід в салон запросто приведе до непередбачуваних і неприємних наслідків.

Для наочності розберемо 15 березня 2014. До 18:27 (час московський) стрижка подарує волоссю здоров’я, приверне у ваше життя нові грошові потоки і навіть допоможе вам стати більш зібраними, а після 18:27 спровокує хвороби і притягне до вас людей, які будуть вами маніпулювати.

Перша декада березня

1 березня, субота, 29-й місячний день до 7:57, 30-й місячний день (до 12:00, пізніше орієнтуйтеся на 1-й місячний день), Молодик, Місяць у Рибах.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для будь-яких перукарень маніпуляцій. По можливості обмежте навіть час та інтенсивність розчісування, особливо якщо користуєтеся жорсткими щітками або гострими гребінцями. Однак при цьому рекомендується вранці набрати в пульверизатор води, настояної на сріблі, і обприскати волосся. Це захистить вас від негативного зовнішнього впливу людей з темною енергетикою.

2 березня, неділю, 1-й місячний день (до 8:21, пізніше орієнтуйтеся на 2-й місячний день), Місяць у Овні.

Ще один день, коли від візиту до перукаря краще утриматися, так само, як і від гарячих домашніх укладок. Зате дані місячну добу цілком сприятливі для комп’ютерного моделювання майбутньої стрижки. Спробуйте самі сміливі й ультрасучасні варіанти, подивіться, який колір вам більше підходить, і роздрукуйте або просто детально опишіть ті образи, які вам сподобалися.

3 березня, понеділок, 2-й місячний день (до 8:44, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Овні.

Сьогодні теж невідповідний день для відвідування салону. Зате ви можете зателефонувати туди і записатися до майстра. Крім того, рекомендуються поживні Маскіна основі теплої глини з додаванням оливкової олії. А от користуватися феном і щипцями для завивки небажано — не виключені опіки і пошкодження волосся.

4 березня, вівторок, 3-й місячний день (до 9:09, пізніше орієнтуйтеся на 4-й місячний день), Місяць у Тельці.

Цей день цілком сприятливий для перукарень процедур. Якщо ви перед цим підібрали собі стрижку на комп’ютері, то подивіться на неї ще раз — в тому випадку, якщо вона вам все ще подобається, вирушайте до майстра і сміливо робіть те, що придумали. Якщо ж ваш вибір викликає у вас сумніви, то або віддайте перевагу більш консервативною зачісці, або відкладіть візит в салон до того дня, коли вітаються експерименти.

5 березня, середа, 4-й місячний день (до 9:35, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день), Місяць у Тельці.

Сьогодні нейтральний день для стрижки і для фарбування. Однак при цьому не варто прислухатися до порад перукаря, вибирайте ту форму зачіски і той колір волосся, які саме вам здаються найбільш гармонійними. Крім того, краще віддати перевагу природним відтінкам і утриматися від експериментів.

6 березня, четвер, 5-й місячний день (до 10:05, пізніше орієнтуйтеся на 6-й місячний день), Місяць у Тельці.

Цей день цілком сприятливий для відвідування салону. Однак, як і напередодні, варто уникати експериментів і надмірно екстравагантних стрижок. Залишайтеся в своєму образі, надайте своїй зачісці звичну форму і підфарбуйте коріння. Якщо хочете щось змінити, то віддайте перевагу класиці. Її можна урізноманітнити, використовуючи у фарбуванні техніку омбре.

7 березня, п’ятниця, 6-й місячний день (до 10:41, пізніше орієнтуйтеся на 7-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Сьогодні не дуже сприятливий день для стрижки, тому що якщо вам не сподобається результат, то це надовго зіпсує вам настрій. Втім, якщо вам дуже сильно хочеться щось в собі поміняти, то сміливо вирушайте в перукарню — емоційний струс піде вам на користь. Можна дозволити собі візит в салон і в тому випадку, якщо ви на 100% впевнені в майстерності свого перукаря.

Вибирайте легкі, повітряні зачіски, довготривалу завивку, багатобарвне мелірування, а от від стрижок, що припускають використання великої кількості укладань, краще утриматися.

8 березня, субота, 7-й місячний день (до 11:22, пізніше орієнтуйтеся на 8-й місячний день), 1-а чверть, Місяць у Близнюках.

Цей день абсолютно не підходить для стрижки і для фарбування. Будь-які маніпуляції перукаря з вашими волоссям можуть стати причиною провокацій, нестабільності соціального та фінансового становища, а також значного погіршення взаємин з оточуючими.

Однак при цьому будинку рекомендується «провітрити» пасма, злегка піднімаючи їх і несильно розчісуючи. Насичуючи волосся киснем, ви позбудетеся від негативної енергії.

9 березня, неділю, 8-й місячний день (до 12:10, пізніше орієнтуйтеся на 9-й місячний день), Місяць у Раку.

Ще один невідповідний день для візиту в салон. Правда, є одне виключення — якщо ви вирішили кардинально змінити імідж, то кращого моменту для цього в березні не знайти. Трансформація образу піде вам на користь і допоможе оновитися не тільки зовні, але і внутрішньо.

10 березня, понеділок, 9-й місячний день (до 13:04, пізніше орієнтуйтеся на 10-й місячний день), Місяць у Раку.

Абсолютно невідповідний день для стрижки і для фарбування. Всі ці процедури послаблять не тільки ваше волосся, але і весь організм в цілому. Більше того, ви можете потрапити під вплив лицемірних людей, які будуть користуватися вашою добротою і вашими грошима.

Похожие темы