Календар стрижок на червень 2013

26 Ноя, 2014

Календар стрижок на червень 2013

Влітку наша шевелюра потребує особливого догляду — сонячні промені не тільки додають їй забавну «золотинки», а й ушкоджують верхній шар волосся, роблячи їх сухими і ламкими. Тому перукарі рекомендують частіше використовувати ополіскувачі на основі лікувальних трав, робити зволожуючі маски і подстрігатьсекущіеся кінчики.

А в які дні краще всього цим займатися — читайте в нашому місячному календарі стрижок на червень. Адже Місяць, на відміну від Сонця, впливає на волосся не тільки на фізичному, а й на метафізичному рівні.

Перша декада червня

1 червня, субота, 22-й місячний день (до 1:55, пізніше орієнтуйтеся на 23-й місячний день), Місяць у Рибах.

Сьогодні невідповідний день для маніпуляцій з волоссям. Ви запросто потрапите під вплив майстра або інших клієнтів перукарського салону і в результаті опинитеся володаркою стрижки, яка вам абсолютно не йде, або кольору, який вас старить.

2 червня, неділю, 23-й місячний день (до 2:14, пізніше орієнтуйтеся на 24-й місячний день), Місяць у Овні.

Сьогодні абсолютно не підходящий день для стрижки і для фарбування волосся — ці процедури спровокують напади роздратування і головні болі. Крім того, можна позбутися того, що вам насправді дорого. А ще велика ймовірність травм від колючо-ріжучих предметів (ножиць, бритв, навіть перукарень затискачів). До того ж варто побоюватися і опіків, тому від використання фенів і щипців для завивки (плойок) теж краще відмовитися.

3 червня, понеділок, 24-й місячний день (до 2:33, пізніше орієнтуйтеся на 25-й місячний день), Місяць у Овні.

Цей день не підходить для стрижки і для фарбування. Бажано також не користуватися побутовими приладами для завивки та випрямлення волосся і засобами для фіксації зачіски. Однак якщо вам в голову прийде яскрава думка щодо вашого нового вигляду, то запам’ятайте її і втілити в життя найближчим підходяще для перукарень маніпуляцій час.

4 червня, вівторок, 25-й місячний день (до 2:53, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Тельці.

Сьогодні невідповідний день для стрижки. Для фарбування волосся застосовуйте натуральні барвники і віддайте перевагу природним тонам. А ось яскраві та креативні відтінки краще не використовувати — це негативно позначиться на оцінці вашої особистості з боку оточуючих.

5 червня, середа, 26-й місячний день (до 3:16, пізніше орієнтуйтеся на 27-й місячний день), Місяць у Тельці.

Цей день теж несприятливий для відвідування перукарського салону. По-перше, вам буде шкода віддавати за стрижку та інші процедури значну суму, і ви, обмежившись чимось одним, не отримаєте від візиту до майстра ніякого задоволення. А по-друге, механічний вплив на волосся загрожує дрібними, але прикрими неприємностями.

6 червня, четвер, 27-й місячний день (до 3:42, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Тельці.

Сьогодні ще один невідповідний день для стрижки та фарбування. Краще не займатися удосконаленням своєї зовнішності, так як можна отримати зворотний результат. Зате в цю місячну добу величезну користь принесуть ополіскування відварами з лікарських рослин — хочете відновити душевну рівновагу, використовуйте м’яту, а для підвищення настрою — ромашку. Крім того, рекомендуються маски на основі глини і бруду з Мертвого моря — це зміцнить волосяні цибулини і позбавить волосся від сухості і ламкості.

7 червня, п’ятниця 28-й місячний день (до 4:14, пізніше орієнтуйтеся на 29-й і 30-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Цей день не підходить для стрижки, зате можна робити процедуру іонізації, фантазійні укладання і легку завивку, живити і зволожувати волосся, а також фарбувати їх в світлі і золотисті тони. При цьому відмовтеся від нудних зачісок, наприклад, змініть повсякденний «хвостик» на щось більш легковажне.

8 червня, субота, 29-й місячний день до 4:53, 30-й місячний день до 19:56 (пізніше орієнтуйтеся на 1-й місячний день), Молодик, Місяць у Близнюках.

Сьогодні абсолютно не підходящий день для маніпуляцій з волоссям. Зробивши стрижку, можна втратити й здоров’я, і ​​удачі, а фарбування та хімічна завивка закріплять у вашому житті неприємності. Дуже рекомендується живильна маска.

9 червня, неділю, 1-й місячний день (до 5:39, пізніше орієнтуйтеся на 2-й місячний день), Місяць у Раку.

Ще один день, в який від впливу на волосся краще утриматися. Зате особливо рекомендується продумати образ, який вам хотілося б «приміряти», пошукати в журналах або в Інтернеті типи стрижок, відповідні вашому овалу обличчя і розрізу очей. Крім того, варто візуалізувати свій новий вигляд і помріяти про те, як він притягує до вас удачу, любов, гроші.

10 червня, понеділок, 2-й місячний день (до 6:33, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Раку.

Сьогодні нейтральний для стрижки день. Якщо дуже треба — стрижіться, але на особливі чудеса не розраховуйте. А взагалі краще відкласти візит в салон і продовжувати мріяти. Попутно можете нанести на шкіру голови яєчний жовток або замочений чорний хліб — це природним чином зміцнить волосся.

Похожие темы