Календар стрижок на грудень 2012

Календар стрижок на грудень 2012

28 Июл, 2014

Календар стрижок на грудень 2012

Чи помічали ви, що оновлення іміджу в одні дні приносить бажаний результат і захоплені погляди оточуючих, тоді як в інші дні ви буваєте незадоволені результатом? Це залежить не тільки від руки майстра, але і від того, в які місячну добу ви звернулися до перукаря-стиліста.

Астрологи вважають, що сприятливим для стрижки є час повного місяця. Якщо ви ростіть волосся, подстригайте кінчики неодмінно на зростаючу Місяць. А експериментувати з кольором волосся найкраще, коли Місяць проходить через сузір’я Тельця, Лева, Діви, Терезів, Стрільця.

Passion.ru спільно з Анастасією Якуба, VIP-астрологом компанії Astrostar.ru, продовжує знайомити своїх читачів з місячним календарем стрижок.

Перша декада грудня

1 грудня, субота, 18-й місячний день (до 18:39, пізніше орієнтуйтеся на 19-й місячний день), Місяць у Раку.

Перша половина дня не підходить для відвідування салону краси, фарбування або стрижки волосся. Якщо ви запланували на вихідних змінити свій зовнішній вигляд, найкраще записатися до майстра після 7 години вечора, коли настане сприятливий 19-й місячний день.

2 грудня, неділю, 19-й місячний день (до 19:44, пізніше орієнтуйтеся на 20-й місячний день), Місяць у Раку.

Ранок недільного дня можна почати з візиту в салон краси. Сьогодні вдалий період для створення нового модного вигляду. Наприклад, можна зробити коротку стрижку і пофарбувати окремі пасма в контрастний колір. Якщо ви не боїтеся експериментів, спробуйте бликующее мелірування або ж забарвлення «сіль і перець».

3 грудня, понеділок, 20-й місячний день (до 20:53, пізніше орієнтуйтеся на 21-й місячний день), Місяць у Леві.

Цей день не підходить для стрижки і фарбування волосся. Зате можна приділити увагу інструментам, за допомогою яких ви створюєте зачіску. Можливо, давно пора замінити гребінець або масажну щітку, придбати більш потужний фен або щипці для волосся.

4 грудня, вівторок, 21-й місячний день (до 22:05, пізніше орієнтуйтеся на 22-й місячний день), Місяць у Леві.

Це вдалий день для відвідування салону краси і зміни свого вигляду. Якщо ви давно мріяли кардинально перетворитися, сьогодні можна зважитися на фарбування або колорування. Також вдалою буде процедура французького мелірування, завдяки якій можна освітлити волосся на 4 тони, додати їм об’єм і блиск.

5 грудня, середа, 22-й місячний день (до 23:18, пізніше орієнтуйтеся на 23-й місячний день), Місяць у Діві.

Сьогодні можна поекспериментувати з різними варіантами фарбування волосся. Наприклад, замість звичної процедури вибрати блондирование, колорування або креативне фарбування з використанням надзвичайно яскравих відтінків: червоного, оранжевого, блакитного, бордового, фіолетового.

6 грудня, четвер, 23-й місячний день, Місяць у Діві.

23-й місячний день не надто сприятливий для відвідування салону краси. Майстер може неправильно вас зрозуміти і зробити зовсім не ту стрижку, яку ви хотіли. Те ж саме стосується і фарбування. Найкраще сьогодні не ризикувати і дати волоссю відпочити.

7 грудня, п’ятниця, 23-й місячний день (до 00:34, пізніше орієнтуйтеся на 24-й місячний день), Місяць у Терезах.

Сьогодні впливу Місяця несприятливі для стрижки або фарбування. Зате можна приділити час відновленню волосся. Наприклад, спробувати кератіновой протезування — нанесення спеціального відновлюючого коктейлю з кератіносодержащіх амінокислот і зволожуючих компонентів, які відновлять пошкоджене волосся.

8 грудня, субота, 24-й місячний день (до 1:53, пізніше орієнтуйтеся на 25-й місячний день), Місяць у Терезах.

Відвідування салону краси краще відкласти до завтра. 24-й і 25-й місячний день несприятливі для будь-яких маніпуляцій з волоссям. Після стрижки або фарбування вони можуть почати випадати або втратять свій природний блиск. Найкраще сьогодні зміцнити волосся маскою з натуральних природних компонентів.

9 грудня, неділя, 25-й місячний день (до 3:14, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Терезах.

Сьогодні вдалий час для будь-яких змін у зовнішності. Погортайте журнали моди: можливо, в них ви знайдете ідеальний образ, який захочете втілити в життя. Що ж, вперед! Вам не доведеться довго пояснювати майстру, яку саме стрижку ви хочете зробити: він зрозуміє вас буквально з півслова.

Похожие темы