Календар стрижок на грудень 2013

24 Ноя, 2014

Календар стрижок на грудень 2013

Наближається Новий рік, а значить, в перукарнях салонах очікується наплив клієнтів. І це не дивно, адже кожній жінці хочеться виглядати «на всі 100» і в новорічну ніч, і на святкових корпоративних заходах.

Однак, не варто забувати, що за допомогою стрижки та фарбування волосся можна не тільки створити привабливий образ і гарний настрій, а й приманити до себе, коханої, удачу на весь 2014 рік. Головне — правильно підібрати час для візиту до майстра.

Для того щоб витягти з відвідування салону максимальну користь, читайте на Passion.ru місячний календар стрижок на грудень, співвідносите його з тими бажаннями, здійснення яких ви чекаєте в наступаючому році, і вибирайте найбільш підходящу дату для походу до перукаря.

За традицією пояснимо, як користуватися нашим календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо місячний день закінчується, наприклад, в 2 або в 3 годині ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати. Тобто число залишається тим же, а астрологічне вплив змінюється.

Буває й так, що ранкові години абсолютно не підходять для візиту до майстра, зате стрижка, зроблена після полудня, принесе виключно благо і вам, і вашому волоссю.

Для наочності розберемо 6 грудня 2013. До 12:09 (час московський) стригтися не варто — можна спровокувати приплив непотрібної інформації, яка стане джерелом неприємностей, зате після 12:09 день стає цілком сприятливим для стрижки. Більше того, ви зможете створити образ, який дуже гармонійно впишеться в ваше світовідчуття.

Перша декада грудня

1 грудня, неділя, 27-й місячний день (до 7:10, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Скорпіоні.

Сьогодні нейтральний день для стрижки, а от фарбувати волосся не рекомендується. Краще займіться лікувальними процедурами або хоча б проведіть ополіскування відварами чистотілу або водою, настояної на сріблі.

2 грудня, понеділок, 28-й місячний день (до 8:28, пізніше орієнтуйтеся на 29-й і 1-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Цей день цілком сприятливий для відвідування перукарського салону. Стрижка допоможе приманити у ваше життя любов, гармонію і нових друзів. Однак не варто експериментувати із зачіскою і використовувати для фарбування агресивні тони — не порушуйте світлу енергетику даних місячної доби.

3 грудня, вівторок, 29-й місячний день до 4:22, 1-й місячний день (до 9:40, пізніше орієнтуйтеся на 2-й місячний день), Молодик, Місяць у Стрільці.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для будь-яких маніпуляцій з волоссям. Стрижка та фарбування спровокують дратівливість і, можливо, навіть стрес. Більш того, це все може негативно позначитися і на ваших справах, і на вашому фізичному здоров’ї. Краще зробіть в цей день лікувальні маски і теплі обгортання для волосся.

4 грудня, середа, 2-й місячний день (до 10:41, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Ще один несприятливий день для стрижки і для фарбування. Краще займіться плануванням вашого майбутнього образу, подумайте, скільки грошей ви готові витратити на відвідування салону, і виберіть відповідний час для візиту до майстра. З маніпуляцій з волоссям сьогодні рекомендується тільки масаж голови.

5 грудня, четвер, 3-й місячний день (до 11:31, пізніше орієнтуйтеся на 4-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Сьогодні теж не варто стригтися і фарбувати волосся. Продовжуйте робити масаж і зробіть живильну маску. Крім того, сприятливий вплив надасть миття голови з хлібом.

Що ще почитати на цю тему?

  • Рання сивина: причини появи і способи фарбування
  • Модні зачіски осінь-зима 2013-2014
  • Ламінування волосся в домашніх умовах

6 грудня, п’ятниця, 4-й місячний день (до 12:09, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день), Місяць у Водолії.

Цей день також не дуже підходить для відвідування перукарні. Стрижка та фарбування можуть спровокувати приплив пліток та іншої негативної інформації, що в свою чергу стане причиною проблем, неприємностей і труднощів у спілкуванні з оточуючими.

7 грудня, субота, 5-й місячний день (до 12:40, пізніше орієнтуйтеся на 6-й місячний день), Місяць у Водолії.

Сьогодні відмінний день для перукарень процедур. Стрижка надасть сприятливий вплив на ваш психологічний стан і допоможе вам створити вельми гармонійний образ. Правда, від активних і занадто креативних експериментів (типу ультракороткою стрижки і надмірно контрастного колорирования) краще утриматися, але при цьому в рамках розумного ви можете дозволити собі будь-які зміни у вашому зовнішньому вигляді.

8 грудня, неділя, 6-й місячний день (до 13:05, пізніше орієнтуйтеся на 7-й місячний день), Місяць у Рибах.

Цей день несприятливий для стрижки і для фарбування. Але при цьому саме сьогодні ви на інтуїтивному рівні зможете зрозуміти, який саме образ вам варто вибрати, щоб знайти те, чого вам зараз не вистачає. Погортайте перукарні журнали, «побродите» за статтями в розділі «Краса» на Passion.ru і запам’ятайте свої відчуття і враження.

9 грудня, понеділок, 7-й місячний день (до 13:27, пізніше орієнтуйтеся на 8-й місячний день), 1-а чверть, Місяць у Рибах.

Сьогодні абсолютно невідповідний день для будь-яких процедур c волоссям. Стрижка може спровокувати неприємності, в тому числі і зі здоров’ям, а фарбування поверне у ваше життя проблеми, від яких ви, як вам здавалося, вже давно позбулися. Однак, при цьому рекомендуються ополіскування, спрямовані на зняття негативної енергії.

10 грудня, вівторок, 8-й місячний день (до 13:48, пізніше орієнтуйтеся на 9-й місячний день), Місяць у Овні.

І знову несприятливий день для візиту в салон. Крім того, утримайтеся від використання гострих шпильок, гребінців і шпильок — велика ймовірність травм.

Похожие темы