Календар стрижок на квітень 2013

Календар стрижок на квітень 2013

25 Июл, 2014

Календар стрижок на квітень 2013

Весна — чудовий час для зміни звичного способу. Тим більше що так хочеться, позбувшись необхідності носити шапки і капюшони, вразити всіх своєю неймовірною стрижкою або бездоганною укладанням. І в той же час, саме навесні волосся потребують особливої ​​турботи.

Читайте наш календар стрижок на квітень і підбирайте моменти для відвідування перукаря, для живильних масок і для сміливих «дослідів» зі своєю зовнішністю.

Перша декада квітня

1 квітня, понеділок, 21-й місячний день (до 1:41, пізніше орієнтуйтеся на 22-й місячний день), Місяць у Стрільці.

Сьогодні дуже сприятливий день для відвідування перукарського салону, особливо якщо ви налаштовані на зміни. Креативна стрижка гарячими ножицями — це те, що треба! Ви піднімете собі настрій, вбережете свої волосся від перетину, а, крім того, на енергетичному рівні налаштуєте оточуючих на вашу хвилю. Тільки не забувайте співвідносити свої творчі фантазії з місцем своєї роботи — якщо ви працюєте, наприклад, у банку, то навряд чи ваш шеф схвалить начисто поголений потилицю або фарбування відразу в усі кольори веселки.

2 квітня, вівторок, 22-й місячний день (до 2:41, пізніше орієнтуйтеся на 23-й місячний день), Місяць у Козерозі.

Сьогодні цілком підходящий для стрижки та фарбування день. А от від експериментів краще утриматися. Віддавайте перевагу природним відтінкам і класичним стрижкам (зачіскам). Втім, якщо ви захочете зробити щось, що припускає високий начісування, то не відмовляйте собі в цьому задоволенні — це посприяє просуванню по службі.

3 квітня, середа, 23-й місячний день (до 3:30, пізніше орієнтуйтеся на 24-й місячний день), 4-а чверть, Місяць у Козерозі.

У цей день краще залишити волосся в спокої. Важка енергетика цієї місячної доби запросто спровокує не тільки головні болі, але й початок якогось захворювання. Тому без особливої ​​потреби не рекомендується навіть користуватися зажимами, шпильками і гумками. Механічне пошкодження структури волосся зашкодить і загальному стану організму.

4 квітня, четвер, 24-й місячний день (до 4:07, пізніше орієнтуйтеся на 25-й місячний день), Місяць у Водолії.

Сьогодні відмінний день для того, щоб зробити кардинально коротку і при цьому асиметричну стрижку. Індивідуальність послужить вам добру службу. Вас помітять на тому рівні, до якого ви прагнете, і не виключено, що вже через кілька днів ви отримаєте пропозицію, про який раніше не могли й подумати. Правда, якщо ви мрієте про рівень англійського королівського двору, то вибирайте для свого нового образу щось менш екстремальне.

5 квітня, п’ятниця, 25-й місячний день (до 4:36, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Водолії.

Сьогодні не найсприятливіший день для відвідування салону. Однак якщо вас чекає якийсь урочисте або важливий захід, то можна і ризикнути. Тільки уникайте стрижок, що передбачають градуювання. На енергетичному рівні подібна зачіска запросто порушить ваші плани. А от провести ламінування дуже навіть рекомендується.

6 квітня, субота, 26-й місячний день (до 5:01, пізніше орієнтуйтеся на 27-й місячний день), Місяць у Рибах.

У цей день краще утриматися від стрижки, так як внутрішнє напруження не дозволить вам насолодитися результатом. Ви навряд чи залишитеся задоволені, навіть якщо майстер ні на йоту не відступить від ваших вказівок. А ось для живильних масок сьогоднішній день дуже сприятливий. Крім того, безсумнівну користь принесуть і ополіскування волосся трав’яними відварами, і втирання бальзамів на основі водоростей.

7 квітня, неділя, 27-й місячний день (до 5:22, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Рибах.

Сьогодні стрижка не дуже вітається. А ось нарощування волосся, фарбування в природні тони, іонізація і зміцнюють маски принесуть користь не тільки вашій «гриві», але і всьому організму. Приділіть походу в салон трохи більше часу, ніж зазвичай, дозвольте про себе дбати, тоді заодно піднімете і власну самооцінку. Тільки не займайтеся нігтями — велика ймовірність зараження грибковими захворюваннями.

Однак, якщо ви — людина віруюча, то варто пам’ятати, що 7 квітня — Благовіщення. Вважається, що в цей день з волоссям взагалі нічого робити не можна, навіть зачісуватися.

8 квітня, понеділок, 28-й місячний день (до 5:41, пізніше орієнтуйтеся на 29-й місячний день), Місяць у Овні.

Цей день нейтральний для будь-яких перукарень процедур. Якщо є потреба чи необхідність у відвідуванні салону — вперед! Однак утримайтеся від поспішних рішень і від креативних стрижок, так як за ваш порив буде розплачуватися майстер. Якщо вам не сподобається те, що ви побачите в дзеркалі, ви запросто звинуватити в цьому перукаря і не посоромився закотити грандіозний скандал.

9 квітня, вівторок, 29-й місячний день (до 6:00, пізніше орієнтуйтеся на 30-й і 1-й місячний день), Місяць у Овні.

Сьогодні взагалі краще утриматися від будь-яких маніпуляцій з волоссям. А для того, щоб зачесатися, використовуйте гребінці з дерева та щітки з натуральною щетиною. Це вбереже шкіру голови від травм, а волосся — від перетину.

10 квітня, середа, 30-й місячний день (до 6:21, пізніше орієнтуйтеся на 1-й місячний день), Молодик, Місяць в Овні.

У цей день утримайтеся від стрижки — вона може привести і до погіршення самопочуття, і до фінансових втрат. А ось за живильну маску на основі ароматичних масел ваше волосся скажуть вам «спасибі».

Похожие темы