Календар стрижок на квітень 2014

21 Ноя, 2014

Календар стрижок на квітень 2014

Квітень — відмінний час для того, щоб змінити імідж, спробувати нову стрижку, укладку і колір волос.Весна вступила в свої права, і вже можна не ховатися під головними уборами, тому дуже хочеться продемонструвати всьому світу свою привабливість.

Однак для того щоб ваше волосся виглядали розкішно, збираючись у перукарню, загляньте на Passion.ru в місячний календар стрижки. Він підкаже, коли можна сміливо експериментувати, а коли краще залишатися в своєму образеілі зовсім утриматися від візиту в салон.

Зверніть увагу на те, що в квітні майже вся друга половина місяця не підходить для стрижки — несприятливі місячні дні чергуються з Місяцем в тих знаках, які не призначені для перукарень процедур. Так що має сенс зайнятися волоссям до 17 числа.

За традицією пояснимо, як користуватися нашим календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо він закінчується, наприклад, в два або в третій годині ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати. Тобто число залишається тим же, а астрологічне вплив змінюється.

Буває й так, що ранок зовсім не підходить для стрижки, тому що вона призводить до непередбачуваних і неприємних наслідків, зате в другій половині дня похід в салон дає відмінні результати і приносить якісь додаткові блага.

Для наочності розберемо 8 квітня 2014. До 12:53 (час московський) стригтися не рекомендується, так як ви можете потрапити під вплив людейс поганими намірами, зате після 12:53 стрижка виявиться вельми вдалою, особливо якщо ви заздалегідь продумає свій майбутній образ.

Перша декада квітня

1 квітня, вівторок, 2-й місячний день (до 7:34, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Тельці.

Сьогодні не дуже сприятливий день для відвідування салону. Зате він цілком підходить для того, щоб подумати, яку грошову суму ви готові витратити на перукарські послуги, і позначити, що ще вам хотілося б зробити крім стрижки (фарбування, ламінірованіеілі, може, завивку). Крім того, рекомендується вибрати відповідне вам час і записатися до майстра.

2 квітня, середа, 3-й місячний день (до 8:03, пізніше орієнтуйтеся на 4-й місячний день), Місяць у Тельці.

Цей день цілком сприятливий для візиту в перукарню. Однак навіть якщо душа буде вимагати експериментів, від них краще утриматися і віддати перевагу класичній стрижці і неяскравим кольорам при фарбуванні. Крім того, чудові результати дасть живлення шкіри голови.

3 квітня, четвер, 4-й місячний день (до 8:37, пізніше орієнтуйтеся на 5-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Сьогодні відмінний день для будь-яких перукарень процедур. Однак перш ніж зважитися на кардинальні зміни у зовнішності, згадайте про своє попереднє подібному досвіді. Якщо він був вдалим, то сміливо міняйте імідж. Якщо ж минулого разу результат вас не задовольнив, то краще не експериментувати і зробити ту стрижку, до якої ви вже звикли.

Крім того, рекомендуються світлі відтінки фарб для волосся, повітряні зачіски і карвінг або хімічна завивка з протеїнами шовку.

4 квітня, п’ятниця, 5-й місячний день (до 9:16, пізніше орієнтуйтеся на 6-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Ще один цілком підходящий день для відвідування салону. Однак якщо ви налаштовані на творчі експерименти і на зміну іміджу, вирушайте до того майстру, з яким ви вже мали справу, і вас все влаштувало. В іншому випадку ви навряд чи отримаєте саме той результат, на який розраховували.

З перукарень процедур сьогодні рекомендуються асиметричні стрижки, фарбування в стилі омбре, іонізація і ополіскування мінеральною водою.

5 квітня, субота, 6-й місячний день (до 10:02, пізніше орієнтуйтеся на 7-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Сьогодні дуже підходящий день для стрижки — вона зробить вас молодше, а волосся буде рости швидко. Однак при цьому знову рекомендується вирушати тільки до перевіреного майстра, в кріслі якого ви можете повністю розслабитися.

Крім того, варто уникати темних тонів у фарбуванні. Якщо ви мрієте про чорному, баклажановие або темно-русом кольорі волосся, то вибирайте інший час для візиту в салон, так як сьогодні ці відтінки не додадуть вам привабливості і до того ж негативно вплинуть на ваш психологічний стан.

6 квітня, неділя, 7-й місячний день (до 10:54, пізніше орієнтуйтеся на
8-й місячний день), Місяць у Раку.

Цей день абсолютно не підходить для перукарень процедур. По-перше, вас навряд чи задовольнить отриманий результат, а по-друге, стрижка може спровокувати проблеми в спілкуванні з оточуючими.

Однак якщо ви збираєтеся «проміняти» своє довге волосся на дуже коротку стрижку, то сміливо вирушайте до майстра, так як саме цей день дуже сприятливий для даної процедури. Ви отримаєте заряд рішучості і зможете легко протистояти будь-яким негативним проявам характератех людей, з якими тісно взаємодієте.

7 квітня, понеділок, 8-й місячний день (до 11:52, пізніше орієнтуйтеся на 9-й місячний день), 1-а чверть, Місяць у Раку.

Сьогодні ще один невідповідний день для відвідування салону. Стрижка може спровокувати непотрібні вам трансформації як у зовнішності, так і у вашому існуванні. Крім того, не варто мити голову дуже гарячою водою — велика ймовірність спазмів судин.

8 квітня, вівторок, 9-й місячний день (до 12:53, пізніше орієнтуйтеся на 10-й місячний день), Місяць у Леві.

І знову від візиту в перукарський салон краще утриматися. Обрізавши сьогодні волосся, ви порушите енергетичний захист і потрапите під вплив людей з поганими намірами. Крім того, може постраждати і ваше здоров’я — велика ймовірність, що почнуться проблеми з серцево-судинною системою.

9 квітня, середа, 10-й місячний день (до 13:58, пізніше орієнтуйтеся на 11-й місячний день), Місяць у Леві.

Сьогодні цілком підходящий день для стрижки і для фарбування, у тому числі і креативних. Однак перш ніж відправлятися в перукарню, подумайте, що конкретно ви хочете бачити у себе на голові. Експерименти будуть вдалими, якщо ви ретельно їх продумає і співвіднесе бажаний образ з вашим статурою і типом зовнішності.

Фарбувати сьогодні волосся краще всього в світлі, пшеничні і руді відтінки, рекомендується і прикоренева завивка. Крім того, хороший результат дасть живлення і зволоження з використанням відварів зі злаків.

10 квітня, четвер, 11-й місячний день (до 15:04, пізніше орієнтуйтеся на 12-й місячний день), Місяць у Леві.

Цей день відмінно підходить майже для будь-яких перукарень процедур, ви зможете зважитися на те, що раніше з якихось причин собі не дозволяли. Рекомендується креативна стрижка (але не гарячими ножицями) і складне багатобарвне фарбування. Відтінки вибирайте насичені, вогняні — це допоможе вам залучити у ваше життя любов, натхнення і матеріальні блага. Утриматися сьогодні коштує від хімічної завивки і від використання плойок, прасок та великих потужних фенів.

Похожие темы