Календар стрижок на липень 2013

25 Ноя, 2014

Календар стрижок на липень 2013

Літо триває, а це означає, що і наше волосся і раніше вимагають підвищеної уваги. На них впливає сонце, вода з відкритих і не завжди найчистіших водойм, вітер, який разом з прохолодою приносить найдрібніші частинки пилу, а іноді і пісок. Для того щоб нейтралізувати негативний вплив природи, перукарі радять використовувати щадні м’які гребінці, частіше застосовувати засоби з сонцезахисними фільтрами, робити зволожуючі маски і по можливості відмовитися від важких укладань.

Passion.ru підказує, в які дні, згідно з місячним календарем стрижок на липень 2013 року, найкраще підстригатися, фарбувати волосся і проводити інші перукарні процедури.

Але для початку пояснимо, як користуватися нашим календарем. Перше, на що варто звернути увагу — час, до якого триває місячний день (воно вказане в дужках). Якщо він закінчується, наприклад, в годину ночі, то відразу дивіться рекомендації для наступної дати. Тобто число залишається тим же, а астрологічне вплив змінюється.

Для наочності розберемо 2 липня 2013: до 1:22 (час московський) стригтися не варто, зате, починаючи з цього часу, день стає цілком сприятливим для відвідування перукарні.

Перша декада липня

1 липня, понеділок, 22-й місячний день (до 1:00, пізніше орієнтуйтеся на 23-й місячний день), Місяць у Овні.

Сьогодні стригтися не варто, а от спробувати нову укладку, пофарбувати волосся в оригінальний колір або підібрати за допомогою комп’ютерної програми (або перук) підходить під настрій образ дуже навіть рекомендується. Зміни в зовнішності стануть відмінним приводом для того, щоб відчути себе яскравою і пристрасною натурою і зважитися на якісь більш серйозні життєві зміни.

2 липня, вівторок, 23-й місячний день (до 1:22, пізніше орієнтуйтеся на 24-й місячний день), Місяць у Тельці.

Цей день абсолютно не підходить для стрижки і для інших маніпуляцій з волоссям. Будь перукарні процедури можуть спровокувати початок хвороби, грошові втрати і неприємності, пов’язані з родичами.

3 липня, середа, 24-й місячний день (до 1:47, пізніше орієнтуйтеся на 25-й місячний день), Місяць у Тельці.

Сьогодні відмінний день для відвідування перукарні. І навіть якщо ви не збираєтеся стригтися, підрівняйте хоча б кінчики — це привабить до вас гроші, а борги залишить у минулому. Крім того, рекомендуються живильні маски на основі цілющих трав і ополіскування з додаванням огіркового соку. Кращі тону для фарбування в цю місячну добу — каштан, в тому числі і золотистий, всі відтінки русявого, шоколад.

4 липня, четвер, 25-й місячний день (до 2:17, пізніше орієнтуйтеся на 26-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Цей день чудово підходить для відвідування перукарського салону, проте від незвичних нових стрижок краще утриматися. А в іншому — все, що хочете. Повітряна укладання додасть вам легкості, мелірування в техніці Шатушь — оптимізму, а іонізація — радості. Варто замовити і масаж голови — в дані місячну добу релакс просто необхідний.

5 липня, п’ятниця, 26-й місячний день (до 2:53, пізніше орієнтуйтеся на 27-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Сьогодні нейтральний день для стрижки. А от від фарбування волосся краще утриматися — воно закріпить в вас якості, від яких ви хотіли б позбутися. Виняток — перехід з темного кольору в блонд. Крім того, як і напередодні, рекомендується процедура іонізації.

Що ще почитати на цю тему?

  • Як зробити волосся об’ємнішим
  • Безаммиачні фарби для волосся: нове покоління
  • Маски для зволоження і живлення волосся

6 липня, субота, 27-й місячний день (до 3:36, пізніше орієнтуйтеся на 28-й місячний день), Місяць у Близнюках.

Цей день не дуже сприятливий для стрижки. Варто утриматися і від кардинальної зміни кольору волосся. Зате рекомендуються різні ополіскування. І навіть просте миття голови дозволить вам позбавитися від нагромадилося негативу і поліпшить настрій.

7 липня, неділю, 28-й місячний день (до 4:27, пізніше орієнтуйтеся на 29-й місячний день), Місяць у Раку.

Сьогодні невідповідний день для відвідування перукарського салону. Зате рекомендуються домашні живильні маски для волосся з морських водоростей або глини.

8 липня, понеділок, 29-й місячний день до 5:25, 30-й місячний день до 11:14 (пізніше орієнтуйтеся на 1-й місячний день), Молодик, Місяць у Раку.

Цей день абсолютно не підходить для стрижки та фарбування. За великим рахунком, волосся взагалі краще залишити в спокої. Не варто робити зачіски, які передбачають начісування, використання шпильок, тугих гумок і гострих шпильок. А от від іонізації, миття та поживних масок шкоди не буде.

9 липня, вівторок, 1-й місячний день (до 6:28, пізніше орієнтуйтеся на 2-й місячний день), Місяць у Леві.

Сьогодні ще один несприятливий для стрижки та фарбування день. Зате він відмінно підходить для того, щоб визначитися, чого б ви хотіли бачити у себе на голові. Продумайте свій образ, підберіть колір фарби, візуалізують свій майбутній вигляд. І тоді чергове відвідування салону принесе вам і радість, і користь.

10 липня, середа, 2-й місячний день (до 7:34, пізніше орієнтуйтеся на 3-й місячний день), Місяць у Леві.

Сьогодні цілком сприятливий день для будь-яких перукарень процедур. Підстрижені в цю місячну добу волосся буде рости швидко, стануть густим і блискучим. Для фарбування вибирайте руді, золотисті, медові і пісочні відтінки. Можете зробити і колорування з використанням перерахованих вище кольорів.

Похожие темы